Hastane Terasında İntihar Girişimi

Malatya’da Bunalıma Giren Bir Vatandaş Kışla Caddesinde Bir Özel Hastane’nin Teras Katına Çıkarak İntihar Etmek İstedi. Polis Şahsı Sakinleştirerek İntihar Girişimini Engelledi....

Hastane Terasında İntihar Girişimi

  ’da Bunalıma Giren Bir Vatandaş Kışla Caddesinde Bir Özel Hastane’nin Teras Katına Çıkarak İntihar Etmek İstedi. Polis Şahsı Sakinleştirerek İntihar Girişimini Engelledi.

  Bugün Malatya Merkezi hareketli dakikalar yaşadı. Bunalıma giren bir vatandaş Kışla caddesi üzerinde bulunan özel bir hastanenin teras katına çıkarak etmek istedi. Olay yerine gelen, Polis vatandaşı ikna etti. Her ihtimale karşı Büyükşehir Belediyesine ait itfaiye ve 112 acil servis ekipleride olay yerinde minder açarak tedbir aldılar.

  Polis şahsın görüntülenmesini engellemek için, olay yerinde bulunan basın mensuplarına “şahsın arka kapıdan çıkartılacak” şeklinde bilgi vermesi üzerine olay yerinde bulunan basın mensupları hastanenin arka çıkış kapısına yöneldi ve bu esnada şahıs ön taraftan çıkartılarak ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

  Kışla caddesi üzerinde toplanan kalabalık, bunalımda olan ve intihara kalkışan vatandaşa “atla atla” diyerek seslenirken, bazı vatandaşlar ise bu tip eylemlerin çözüm olmayacağını söyleyerek tepki gösterdi.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?