Gürün’de Trafik Kazası 20 Yaralı

İstanbul’dan Malatya’ya Gitmekte Olan 34 HLK 23 Plakalı Minibüs, Sivas’ın Gürün İlçesinde Havanın Yağışlı Olması Sebebiyle Kayganlaşan Yolda Kontrolünü Kaybederek Yoldan Çıktı....

Gürün’de Trafik Kazası 20 Yaralı

  İstanbul’dan ’ya Gitmekte Olan Plakalı Minibüs, Sivas’ın Gürün İlçesinde Havanın Yağışlı Olması Sebebiyle Kayganlaşan Yolda Kontrolünü Kaybederek Yoldan Çıktı. Direksiyon Hakimiyetinin Kaybedilmesiyle Minibüs Devrildi.

  Edinilen Bilgilere Göre; Malatya‘da Bir Cenaze Törenine Katılmak Üzere İstanbul‘dan Yola Çıkan 36 Yaşında’ki Yönetimindeki, 34 HLK 23 Plakalı Minibüs Sivas’ın Gürün İlçesinde Kaza Yaptı. Kaza Sebebi Yağışlı Havanın Yolları Kayganlaştırması Olduğu Belirtilirken Araçta Bulunan 20 Kişi Çeşitli Yerlerinden Yaralandı.

  Kazada Minibüs Sürücüsü Orhan ile birlikte , Işıl Milay Cücü, Fadime Şimşek, Neziha Deliktaş, Döne Solmaz, Aysel Turhan, Ayşe Kamacı, Ahmet Turhan, Ayşe Turhan, Fatma Turhan, Serap Orhan, Yılmaz Şimşek, Orhan Şimşek, , Fatoş Turhan, Abdullah Turhan, Erdal Solmaz, Güler Cücü ve Azra Turhan Çeşitli Yerlerinden Yaralandılar.

  Yaralılara İlk Müdehale Olay Yerine Gelen Sağlık Ekipleri Tarafından Yapıldı, Ardından Ambulanslarla Gürün Devlet Hastanesi’ne Kaldırıldı. Yaralılardan 7’si Yapılan İlk Müdahalenin Ardından Sivas’taki Hastanelere Sevk Edilirken, Durumu Ağır Olan Ali Turhan Numune Hastanesi’nden Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne Sevk Edildi.

  Haber: / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. pavlov dedi ki:

   o yolun çok kaygan olduğu zaten belli olan bir şey. sırf bu yüzden oradan geçerken arabayı yavaşlatırım. önlem alınması gerekir.

  2. Ahmet Yıldız dedi ki:

   Gürün kışları ve özellikle de sabaha karşı oldukça soğuk ve buzlu oluyor. Oralardan geçerken dikkatli olmak gerekiyor. Yaralılara geçmiş olsun diliyorum