Gündüzbey’de Silahlı Kavga, 6 Yaralı

Yeşilyurt ilçesine bağlı, Gündüzbey kasabasında dün gece yaşanan olaylar ve devamında tam 6 kişi , ateşli silahlar ile yaralandı. Gündüzbey’de dün 2...

Gündüzbey’de Silahlı Kavga, 6 Yaralı

  Yeşilyurt ilçesine bağlı, Gündüzbey kasabasında dün gece yaşanan olaylar ve devamında tam 6 kişi , ateşli silahlar ile yaralandı.

  Gündüzbey’de dün 2 grup arasında çıkan silahlı çatışmada 2 kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.Yaralılar Devlet Hastanesi acil servisine getirilip tedavi edilirken hastane önünde bekleyen yaralıların yakınları arasında tekrardan bir çatışma çıktı.Yaşanan olaylarda toplam 6 kişi hafif yaralandı. 
  Olaylar esnasında yaralananlar: Uğur S.,  İlkay S., Eser S., Malatya Devlet Hastanesinde tedavi olurken, olaya karışan diğer grup ise Mehmet Ali Ş., Bilal Ş., Turgut Özal Tıp Merkezi Acil servisine kaldırıldı.
  Emniyet güçlerinin yaptığı operasyonda 1 adet ruhsatsız tabanca , 1 adet av tüfeği ve dolu fişekler bulundu.Malatya Emniyeti Gündüzbey giriş ve çıkışında güvenlik önlemini arttırdı.
  Gece iki farklı saldırı daha yaşandı: Paşaköşkü ve Niyazi Mısri caddesinde gece yarısı belirlenemeyen şahıslar tarafından çevreye ateş açıldı.
  Özellikle bu yaşanan olaylar sonucu Malatya kamuoyunda Malatya Emniyetinin gece vardiyasında görev yapan ekibin yetersiz kaldığı izlenimi yarattı.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Ömer Faruk dedi ki:

   Akrabamız dı geçmiş olsun