Kullanım ve Gizlilik

www.sondakika44.com adresinde yayınlanan yazılı ve görsel haberlerin ve fotoğrafların tüm hakları saklıdır.

1- www.sondakika44.comun yazılı onayı olmadan haber ve fotoğrafların bir kısmını yada tamamının kullanılması yasaktır.

2- www.sondakika44.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır.

3- www.sondakika44.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

4- Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca kabul edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.Bu nedenle sayfalarımızda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksiklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi, manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.sondakika44.comsorumlu tutulamaz.

5- www.sondakika44.com tüm verileri bilgilendirme amaçlıdır. Haber ve Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların ve/veya editörlerin kendi görüşleri yada alıntı(kaynak göstererek)olup; ilgili konu hakkında www.sondakika44.com‘un kendi görüşünü yansıtmaz vewww.sondakika44.com sorumlu tutulamaz. Ayrıca sitemizdeki haberlere yapılan okur yorumları yorumu yapan kişi veya kişilere aittir. Yazılan yorumlardan hiçbir şekildewww.sondakika44.com sorumlu tutulamaz.

6- www.sondakika44.com her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir.

7- www.sondakika44.com sitemiz de çeşitli kaynaklardan yayınlanan ve sitemiz aracılığı ile gidilen hiçbir linkten sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz, belirli konularda referanslar veya kaynaklar gösterebilir. Kullanıcının veya bilgisayarının bizim sitemiz yoluyla gittiği hiçbir başka siteden uğrayacağı zarardan sorumluluk kabul edilmez.

8- www.sondakika44.com, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

9- www.sondakika44.com, sitemizde yayınlanan haber kaynaklarını 3. şahıs kişiler ile paylaşmaz. Paylaşılması gereken içerikler Mahkeme kararı ile veya www.sondakika44.com, inisiyatifindedir.