Genç Memur-Sen Tecrübe Paylaşımında , M.Sadi Fındıklı’yı Konuk Etti

Malatya Genç Memur-Sen İl Başkanlığı tarafından aylık düzenlenen ‘Tecrübe Paylaşımı’nın bu ay ki konuğu  Malatya Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü Mustafa...

Genç Memur-Sen Tecrübe Paylaşımında , M.Sadi Fındıklı’yı Konuk Etti

  Malatya Genç Memur-Sen İl Başkanlığı tarafından aylık düzenlenen ‘Tecrübe Paylaşımı’nın bu ay ki konuğu  Malatya Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü oldu.

  Başarılı İl Müdürü Fındıklı , tecrübelerini aktardı…

  Tecrübe paylaşımında bulunmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Fındıklı, bilgi birikiminden ve tecrübelerinden kendi yaşamından örnekler vererek, gençliğin ülkemiz ve dünya için öneminden, gençliğe yapılan yatırımların öneminden ve özelde de  Malatya’daki  gençlik hizmetlerinden bahsetti. “Bu neslin daha iyi eğitilmeleri ve spor yapabilmeleri için müdürlüğümüzün tüm birimleri gecesini gündüzüne katıyor. Ancak bundan sonraki süreçte gençlerimizi yaşamını kolaylaştırabilmek ve onları daha pozitif konumda tutabilmek için sizlerinde fikirlerine ve işbirliğine ihtiyacımız var. Hep birlikte proje üretip gençliğin hizmetine sunma konusunda birlikte güzel çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum.” dedi.

  Genç Memur-Sen İl Başkanı Oğuz Güçlü de Tecrübe Paylaşımı kapsamında  davetimize icabet eden Fındıklı’ya teşekkür ederek mesleki tecrübelerini paylaşmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. davut dedi ki:

   hani memur maaşı zamları