Gasp Yağma Kapkaç Hırsızlık ve Dahası

Malatya Asayiş Şubesi Yankesicilik ve Dolandırıcılık Bürosu Ekiplerince 58 Suçtan Sabıkalı olan ve 5 Farklı Suçtan Aranması Bulunan Şahıs Yakalandı ve Tutuklandı....

Gasp Yağma Kapkaç Hırsızlık ve Dahası

  Malatya Asayiş Şubesi Yankesicilik ve Dolandırıcılık Bürosu Ekiplerince 58 Suçtan Sabıkalı olan ve 5 Farklı Suçtan Aranması Bulunan Şahıs Yakalandı ve Tutuklandı.

  Edinilen Bilgilere Göre; 32 Yaşındaki Murtaza Ç. İsimli Şahıs, Asayiş Şubesi Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Ekiplerince Yapılan Operasyonda Yakalandı. Yakalanan Şahsın , , , ve Yankesicilik Gibi 58 Suçtan Sabıkasının Olduğu Belirtildi.

  Firari Durumdayken Yakalandı
  Murtaza Ç. İsimli Şahsın Dolandırıcılık ve Hırsızlık Şuçlarından 10 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası ve Kesinleşmiş Para Cezasından Dolayı Arandığı Öğrenildi.

  Yeni Suç Dosyalarıyla Yakalandı
  18 Ağustos 2014 Tarihinde A.T. İsimli Vatandaşın Bankadan Para Çektikten Sonra Cebinden 5 Bin TL Parasını Çalıp Kaçmaktan, 2 Ekim 2014 Tarihinde Bir Tuhafiye Dükkanından G.Y.’ye Ait 250 TL Para İle Kredi Kartlarının Bulunduğu Cüzdanı Çalmaktan ve 22 Ekim 2014 Tarihinde T.Y.’nin Bulunduğu Halı Mağazasından Masa Üzerindeki Cep Telefonunu Çalmak Suçlarından Yakalandı.

  Murtaza Ç. İsimli Şahıs Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklanarak Ceza Evine Sevk Edildi.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?