Gariban Adam Yürüsün Malatya Belediyesi

Gariban Adam Yürüsün, Malatya Belediyesi , İnönü Üniversitesi içine yapılan TOKİ gerek rektör gerek Belediye çok büyük hizmet diye insanları hava gazı verdi, insanlar...

Gariban Adam Yürüsün Malatya Belediyesi

  Gariban Adam Yürüsün, Malatya Belediyesi , İnönü Üniversitesi içine yapılan TOKİ gerek rektör gerek Belediye çok büyük hizmet diye insanları hava gazı verdi, insanlar buradaki toki’yi varını yoğunu vererek aldı, geneli asgari ücretle çalışan bu insanlara sözler verildi sizi mağdur etmeyeceğiz tüm hizmet bizden gibi ancak sonuç tam bir hüsran oldu, alt yapı ile 2 yıl sonunda tamamlandı.

  BU İNSANLAR UÇACAK MI?

  Malatya Belediyesi CANKOÇ villalarına ulaşım  hizmeti sağlarken, TOKİ’de oturan insanları kulak ardı yapıyor.Sebepleri ise villalarda hep ELİT insanlar var o insanlar mağdur edilemez yoksa o insanlar tepki gösterir.Toki’de oturan adam zaten garibandır onların düşüncesinin önemi yok.

  Otobüs Köşeden Dönüyor ama 1 kilometre yukarı çıkıp TOKİ içine girmiyor, MOTAŞ’ı arayıp sebebini sorduğumuz da en kısa zamanda hizmet girecek dediler, TOKİ sakinleri 2 yıldır orada oturuyor bumu kısa zamam anlayışınız.

  Yaşlılar ve Hamile kadınlar bu yoldan nasıl çıkacak ?

  60 Derecelik bir rampa yapmak hangi aklın ürünü, kışın orada don olduğunda insanların canını tehlikeye atmanız kaç PARA karşılığı bunları söyleyin MALATYA HALKI öğrensin hizmette zengin-fakir ayrımı yapıyor mu yapmıyor mu?

  tokirampasi

  Yolun Nasıl bir rampa olduğunu kolonya şisesini düz tutarak göstermek istedik.

  Malatya’da Garibanın Değeri YOK MU?

  Evet yok bu konu bize gösterdi ki , hizmet her zaman fahri kayahan’a gitsin orada bir daire 200-500 bin TL TOKİ’de 50-70 bin TL , çünkü fahri kayahan bulvarı şehrin prestiji diğer yerlerin önemi yok.

  malatyatokirezaleti

  Sondakika44.com İhbar Haber Hattına TOKİ’de oturan vatandaşlar tarafından ulaştırılmıştır.SONDAKİKA44 Malatya Halkının Sorunlarını Özgürce Dile Getirmeye Devam Edecek.

  Haber:

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. selahattin dedi ki:

   anamız ağladı o yokuştan çıkarken kaç kere belediyeye gittik bizi insan yerine koymadılar bile allah hak yiyenin belasını versin