FB Sayfaları Nasıl Resmi Onay Alır – Verified Page

Facebook sayfalarının resmi onay alması halinde erişim kapasitesinin arttığı için bir çok kurumsal kimlikli sayfa bu işlemi yapmaktadır.İşlem öncesi onaylı bir facebook...

FB Sayfaları Nasıl Resmi Onay Alır – Verified Page

  sayfalarının resmi onay alması halinde erişim kapasitesinin arttığı için bir çok kurumsal kimlikli sayfa bu işlemi yapmaktadır.İşlem öncesi onaylı bir profiline ihtiyacınız var.

  Bu işlemi yapmak için minimum sayfanızın 10.000 olması ve doğal erişimin %15 oranından yüksek olması gerekmektedir.İşlem öncesi diğer yapmamız gereken püf nokta ise FB sayfanızın adına resmi uzantılı bir web sitesi açmanız olacaktır.

  İlk olarak kendi admini olduğunuz onaylı hesabınız ile https://www.facebook.com/help/contact/1448613808726619 adresine girerek başvuru isteğinde bulunuyoruz.

  facebook sayfa onayıAdımlar

  1-Yönettiğiniz sayfayı seçiniz

  2-Sayfanıza ait resmi bir vergi levhası, yada kurumsal kimliğinizi gösteren belge (hayran sayfası ise sayfa açılan kişinin nüfus cüzdanı, ehliyet)

  3-Resmi uzantılı bir web adresi (.com.tr, .gen.tr , .org.tr)

  Bu işlemleri yaptıktan ortalama olarak 40 gün içerisinde onaylı sayfa olmuş oluyorsunuz.

  Bu aşamalar sonucu kabul edilmez iseniz yapmanız gereken;

  ip@fb.com

  Mail adresine kısa bir özet facebook sayfa adresiniz ve kurumsal kimliğinize doğrulayan bir belge göndermeniz gerekir.

  Facebook kurumsal mail adresleri ile atılan mailleri öncelik sırasına göre üst sıralara almaktadır.Bu yapılanlara rağmen sayfanız onaylanmadı ise yapmanız gereken help@corp.facebook.com adresine başlık olarak TURKISH etiketini ekleyerek durumu Türkçe olarak anlatabilirsiniz.

  Facebook’da çalışan Türk ekip tarafından konuya dair bir çözüm önerisi sunulmaktadır.Bazı dönemlerde FB bu uygulamayı kapatmaktadır.Türk kullanıcılar tarafından durumun istismar edilmesinden dolayı bazı zamanlarda hizmet askıya alınabilmektedir.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?