Facebook İndir Mobil Messenger Görüntülü Görüşme – Bala Son Dakika

Facebook İndir Mobil Messenger Görüntülü Görüşme – Bala Son Dakika

 Bundan sonra bir  hesabı olmayanlar da Messenger’a kayıt olabilecekler. Hatta bir e-posta adresine bile gerek olmayacak. Başlamak için sadece ad, soyad, telefon numarası ve bir fotoğraf yetecek. Hemen Facebook Mobil indir ve mesajlaş

Messenger’a getirilen güncellemeyle ilgili olarak yayınladığı blog yazısında, güncellemeyle birlikte daha fazla insanın Messenger’da sunulan videolar, fotoğraflar, grup sohbetler, sesli ve görüntülü görüşmeler, yapışkanlar gibi bütün özelliklerden yararlanabileceğini kaydetti.

Messenger’ın 700 milyon aylık kullanıcısı bulunuyor ve bu son hamleyle birlikte eksiksiz deneyiminden mahrum kalan veya bu deneyimden yararlanmayı tercih etmeyenler deMessenger kullanıcısı olmayı düşünebilirler. Yine de, her ikisine birden kayıt olmanın sağlayacağı önemli avantajlar bulunduğunu tekrarlıyor.

Facebook’a göre, hem sosyal ağ hem de mesajlaşma servisine üye olanlar  arkadaşları ve kişileriyle kolaylıkla mesajlaşabilir,  mesajlarına erişebilir, farklı mobil cihazlardan, web’den ve tabletten mesajlaşmanın avantajlarından yararlanabilir.Facebook Messenger İndirme Sayfası İçin Tıklayınız

BUGÜN ABD, KANADA, PERU VE VENEZUELA’DA BAŞLADI

Teknoblog’un haberine göre  hesabına sahip olmayanlar telefonlarındaki kişileri yüklemeyi tercih edebilirler, böylelikle sohbet edecek arkadaşlarını veya aile bireylerini daha kolay bulabilirler.  üyeliği gerektirmeyen Messenger kullanımı ilk olarak ABD, Kanada, Peru ve Venezuela’da faaliyete geçti.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ