Eylem Çadırı Kaldırıldı

Malatya Emek ve Demokrasi Platformu Tarafından Kobani’ye Destek İçin 12 Gün Önce Kurulan Eylem Çadırı Kaldırılarak Eylem Sonlandırıldı. Malatya’daki Kobani Eylemleri Olaysız...

Eylem Çadırı Kaldırıldı

  Malatya Emek ve Demokrasi Platformu Tarafından ’ye Destek İçin 12 Gün Önce Kurulan Eylem Çadırı Kaldırılarak Eylem Sonlandırıldı. Malatya’daki Eylemleri Olaysız ve Sorunsuz Bir Şekilde Tamamlandı.

  Destekler Bundan Sonra Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarında Devam Edecek;
  SES Malatya Şube Başkanı Yaptığı Açıklamada; “Uluslararası emperyalist güçlerin Ortadoğu’ya ilişkin planlarının maşası olarak devreye soktukları başta ve olmak üzere gittiği topraklara ölüm saçmaya devam ediyor. İfadelerini Kullanarak.

  Bugün IŞİD denilen çete Kürt, Türkmen, Yezidi, Arap, Alevi binlerce insanı katlediyor, yaşam alanlarından koparıyor, insana yakışır bir yaşam hakkını ellerinden alıyor” Dedi.

  12 gün önce kurulan Kobani‘ye destek çadırını kaldırdıklarını ve bundan sonra yardım kampanyasını, platforma destek veren parti ve sivil toplum kuruluşlarında devam ettireceklerini belirtti.

  12 Gün Süren Eylemde Polis Bölgede Geniş Güvenlik Önlemlerini Alarak, Malatya’daki Kobani Eylemlerinin Olaysız ve Sorunsuz Bir Şekilde Tamamlanmasını Sağladı.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?