Eski Bakan Kayalar, Yozgat’ta Bağımsız Aday Oldu

Turgut Özal’ın sağ kolu olarak bilinen eski bakanlardan , Lütfullah Kayalar  memleketi Yozgat’tan bağımsız Milletvekili adayı oldu.Malatya içinde bir çok yatırım yapmış olan...

Eski Bakan Kayalar, Yozgat’ta Bağımsız Aday Oldu

  Turgut Özal’ın sağ kolu olarak bilinen eski bakanlardan ,   memleketi Yozgat’tan bağımsız Milletvekili adayı oldu.Malatya içinde bir çok yatırım yapmış olan Sayın Kayalar’ı es geçmek olmaz.lutfullah-kayalar

  Tarım, Orman , Köy İşleri ve Maliye Bakanlığı yapmış olan, Kayalar siyasetin eskimeyen yüzlerindendir.Özellikle Memleketi Yozgat’ı köy olmaktan kurtaran isim demek yanlış olmaz.

  Lütfullah Kayalar,Yozgat’a neler mi yapmış ?

  polis-okulu yozgat-osb-3 seker-fabrikasi

  Lütfullah Kayaları, Detaylı olarak haber yapmaya kalksak , Hizmetlerini saymakla bitiremeyiz.Kayalar mecliste olduğu tüm dönemlerde Türkiye’de yapılacak olan ne varsa önce benim memleketime yapılmalı demiş bir insan.

  Özellikle bir çok devlet kurumunun merkezini Yozgat’a taşıyarak hem halka yeni iş imkanı hem şehr-e yeni bir bakış açısı getirmiştir.

  Kayalar, Milletvekili Adayı değil ADETA BİR GENEL BAŞKAN GİBİ BİR MİTİNG YAPIYOR.Bir örnek seçim çalışması:

  Kayalar sağlam bir ekibi var: Profesyonel Çekim, FLY çekim ekibi, Seslendirme, Afiş vs.. şuana kadar hiç bir bağımsız adayı böyle bir çalışma yaparken görmedik.

  Yozgat Yerel Medyasına Sorduk: Kayalar Seçilir mi?

  Yozgat Medyasından arkadaşlarımız %90 gözü ile bakıyoruz, şuan sağlam bir halk desteğini arkasına aldı.Kayalar’a insanların güveni tam, diye ifade ettiler.

  Yozgat’ta yaşayan Malatyalılar , Kayalara oy verecek mi?

  Yozgat’ta 2 Malatyalı esnafa bu soruyu yöneltiğimiz de bize verdikleri cevap şu oldu:

  Özal’ın döneminde Malatya’ya da bir çok hizmet getirdi.Bu seçimde Oyumuz KAYALAR’a…

  kayalar

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?