Esenlik’ten Eve Teslim Kurbanlık

Malatya Büyükşehir Belediyesine Bağlı Esenlik Şirketi Kurban Bayramında Vatandaşlara Bir Hizmet Daha Getirdi. Esenlik hizmet yarışında çıtayı yükseltti. Esenlik Genel Müdür Yardımcısı...

Esenlik’ten Eve Teslim Kurbanlık

  Büyükşehir Belediyesine Bağlı Şirketi Kurban Bayramında Vatandaşlara Bir Hizmet Daha Getirdi.

  Esenlik hizmet yarışında çıtayı yükseltti. Esenlik Genel Müdür Yardımcısı , ile ilgili halkımıza Esenlik tarafından ‘Tercih Sizden, Eve Teslim Bizden’ kampanyası yapılacağını söyledi.

  Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Orhan; ‘Malatya’nın ticaretine olduğu kadar, sosyal ve kültürel hayatına da can veren öncü kuruluşumuz, ilklere imza atmaya devam ediyor. Müşteri hizmet kalitesini sürekli yükselten Esenlik, yaklaşan kurban bayramı için hizmet çıtasını en yükseğe taşıyor. Bu bayramda kurbanlıklar Malet tesislerinde, sağlıklı ve hijyenik ortamda, usta kasaplar tarafından kesilecek ve kurban sahiplerinin evlerine teslim edilecek. Bu hizmet Esenlik tarafından, Malatya’da ve Malatyalının daha rahat bir bayram yaşayabilmesi için, bir ilk olarak gerçekleştirilecek’ ifadelerini kullandı.

  ‘Kredi Kartına 3 Taksit 685 TL Karşılığında Kurbanınız Kapınızda’
  Esenlik’in Canlı Hayvan Pazarı’nın işletmeciliğini yaptığını ve Nergis Et Entegre Tesisine sahip olduğunu dile getiren Orhan; ‘ Esenlik kurban bayramında da ‘işin ehli olarak süper hizmet’ sunuyor. Canlı hayvan alımından başlayarak, kesim ve sevkiyat süreçlerinde son derece hassas hizmet üretiliyor Veteriner kontrolünde, tüm sağlık koşulları yerinde hayvanlar seçiliyor, . Nergis et entegre tesislerin de hijyenik ortamlarda muhafaza ediliyor ve modern donanımlı tesiste, usta kasaplar tarafından işleniyor. Termoking araçlarla sevkiyat yapılıyor’ şeklinde konuştu.

  ‘Bu Hizmetten Yararlanmak Çok Kolay’
  Orhan; ‘Bu kolaylığı yaşamak için Esenlik Süpermarket Şubeleri’ne gidip bir form doldurmak yeterli olacak. nda istenilen bilgileri dolduran ve ücretini ödeyen kurbanlık sahipleri, kurban etlerini evlerinde bekleyecekler’ dedi.

  ‘Kurbanların Teslimatı Bayramın 1. Günü Saat 15.00’dan Sonra Yapılacak’
  Kurbanların karkas et ağırlığının en az 22 kilogram olacağını söyleyen Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Orhan; ‘İsteyen kurban sahipleri kurban derilerini ve kellesini de Nergis Gıda tesislerinden alabilecek. Bu taleplerini Kurban talep formunda belirtecek olan kurban sahipleri isteğe bağlı olarak kurban etini, derisini ve kellesini herhangi bir hayır kurumuna da bağışlayabilecek. Bunların dışında isteyen herkes canlı kurban da Esenlik’ ten temin edebilecek’ ifadelerini kullandı.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?