Ergenekon Köprüsünde Trafik Kazası

Ergenekon Köprüsünde Trafik Kazası, Yeşiltepe – Sanayi yolu arasında bulunan ergenekon köprüsü gün geçmiyor ki bir kaza haberi ile anılmasın.Bugün saat 15:30...

Ergenekon Köprüsünde Trafik Kazası

  Ergenekon Köprüsünde Trafik Kazası, Yeşiltepe – Sanayi yolu arasında bulunan ergenekon köprüsü gün geçmiyor ki bir kaza haberi ile anılmasın.Bugün saat 15:30 civarında ergenekon köprüsünde meydana gelen kazada ölen yada yaralanan olmadı.

  Sürekli kazaların yaşandığı Yeşiltepe Ergonekon Köprüsü‘nde bu sefer ki kaza da diğerleri ile aynı sebebden dolayı oldu.Yolun 3 güzergahıda sürücülere kontrollü geçiş yada trafik lambası olmayışından dolayı sanayi’den çıkan araçlarlar yeşiltepe’den gelen araçlar sürekli aynı noktada kazaya sebeb oluyor.Bunun çözümü oraya bir sinyalizasyon sistemi yapılıp halkın can ve mal güvenliğini koruma altına almaktır.

  Kaza yerine gelen Trafik Şube Ekipleri hemen olay yerini güvenlik tedbirine alıp her hangi bir tehlikenin önüne geçtiler. İtfaiye ekipleride benzin sızıntısına karşı araçdaki akü’yü söküp her hangi bir patlamanın önüne geçtiler.

  Araç sahibi olay ile ilgili tutanak tutulmasından sonra çekici yardımı ile aracını servis’e çektirdi.

  Daha Kaç Kaza Olmalı Ergenekon Köprüsünde ki Trafik Sinyalizasyon sistemi kurulsun ?

   

  Haber: / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?