Elazığ’da Uyuşturucu Operasyon

Elazığ’da Uyuşturucu Operasyon Elazığ Emniyet Müdürlüğü KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi) ve İstihbarat Şubesinin ortak çalışması ile edinilen bilgi sonucunda düzenlenen...

Elazığ’da Uyuşturucu Operasyon

  Elazığ’da 

  Elazığ Emniyet Müdürlüğü KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi) ve İstihbarat Şubesinin ortak çalışması ile edinilen bilgi sonucunda düzenlenen operasyonda Elazığ‘ın Keban ilçesinde 600 kilo eroin ele geçirildi. Özel şahısa ait olan kar küreme aracına düzenlenen operasyonda köpekleri de kullanıldı. Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu‘nun yaptığı açıklamada ele geçirilen 600 kilo eroinin bu yıl içinde Türkiye‘de ele geçirilen en yüksek miktar olduğunu belirtti. Elazığ Valisi Zorluoğlu Emniyet Müdürlüğüne yaptığı ziyarette operasyonda yer alan emniyet personellerini tebrik etti.

  Vali Zorluoğlu yapılan operasyon sonucu eroin yüklü kar aracının Van istikametinden gelip Elazığ üzerinden İstanbul‘a gideceği ön bilgisine değindi. Vali Zorluoğlu yapılan operasyonda 1 kişinin gözaltına alındığını belirtirken zehir tacirlerine karşı yapılan operasyonların devam edeceğini de ekledi.

  Haber: / / / / / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?