Elazığ Firması, Malatyalı Genci Otobüs’ten Attı

Elazığ Firması, Malatyalı Genci Otobüs’ten Attı

  İzollu (KALE) ‘de Elazığlılar’a ait bir yolcu otobüsüne binen gencin başına gelenler YOK ARTIK dedirtti.Kale yazıhanesinden biletini alıp otobüse binen vatandaş, otobüs 3-5 kilometre ilerledikten sonra otobüs personelinin sözel saldırılarına maruz kalıyor.Gecenin bir yarısı yolun ortasında al valizini in otobüsten diye, Malatyalı hemşehrimiz otobüsten atılıyor, işte o anlar kamera’da.

  izollu-genc-elaziglilarElazığlı firma yetkilisi: “Kaydet kaydet istediğin kadar kaydet ” diye görüntüyü kaydeden Malatyalı gence hitap ediyor.İzollu, o gencin çektiği video’yu biz yayınlıyoruz.

  Video +18 yaş sınırı içermektedir.

  Bu görüntülerin hiçbir açıklaması bulunmamaktadır.1 Karayolları Yolcu Taşıma Yönetmeliğine göre suç işlenmektedir.Bir yolcu il-ilçe otogarları hariç kesinlikle indirilemez.Biletli yolcuyu kimse kafasına göre indiremez sıkıntılı bir durum var ise en yakın otogara çekilir ve otogar’da bulunun amir ve polis memurları nezaretinde durum resmi dilekçeye dökülür.

  155-malatyaOtobüse binen her yolcunun akıbeti o firmadan sorulur.Sizler 26-27 yaşında bir genci gecenin o saatinde yolun ortasında tek başına nasıl bırakırsınız ? O gencin başına bir olay gelse idi bunun hesabını kim verecekti ?

  Malatya Firmaları elini taşın altına atmalılar;Malatya firmaları rotasyonlu olarak her gün bir firma şeklinde ilk seferi (kale)’den başlatmalılar.Kendi hemşerilerine sahip çıkmak Malatya firmalarının görevidir.

  MAŞTİ yetkilileri Elazığ firmalarını yakın takibe alıp yaşanan bir suç var ise kanunlar önünde gereği ne ise onu yerine getirmek ile yükümlüdür.

  Bu tip olaylar ile karşılaşan Malatyalıların, SONDAKİKA44 olarak yanındayız ve haklarını sonuna kadar savunuruz.

  *Yetkili firma’dan gelen açıklama olur ise haberime ek olarak verilecektir.

   

  Haber: / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. cebrail diyor ki:

   olayı elazıg malatya ayrımcılıgına cevırdınız ıcın yazıyorum..1.cisi olay ızolluda yasanmıs ve ordan alınan yıne malatyalı çalısanların akrabalarının yerınden alınan bagajlar..küfredip vıdeo çeken bir cocuk ve yıne aynı memleketten sırket yetkılılerı..aynı kafa yani…ve 2.cisi:Malatya Firmaları elini taşın altına atmalılar;Malatya firmaları rotasyonlu olarak her gün bir firma şeklinde ilk seferi izollu (kale)’den başlatmalılar.Kendi hemşerilerine sahip çıkmak Malatya firmalarının görevidir.

  2. Mikail diyor ki:

   Bu yolcu ne yaptı da indirdiler ondan hiç bahsetmiş. Olayın sonuna yetişen mağdur oluyo. Kimse kimseyi durup dururken otobüsten atmaz.

  3. yusuf diyor ki:

   Sahip mi ? kim kime sahip çıktığını herkes biliyo Biz sizi atmadık Siz otobüsten bile atıyonuz ne yapsanızda herkes bizden yana Number one Malatya <3

  YORUM YAZ