Elazığ Diyarbakır karayolunda faciadan dönüldü, Elazığ haberleri

Elazığ – Diyarbakır kara yolunun 15.kilometresinde, sivrice istikametine giden aracın köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırınca şarampole yuvarlandı.(Elazığ HABER)Haber içeriği1 Elazığ – Diyarbakır...

Elazığ Diyarbakır karayolunda faciadan dönüldü, Elazığ haberleri

  Elazığ – Diyarbakır kara yolunun 15.kilometresinde, sivrice istikametine giden aracın köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırınca şarampole yuvarlandı.()

  elazig_trafik_kazasi_haberiAynı aileden 5 kişi hafif şekilde yaralandı, yaralılar Fırat Üniversitesi hastanesine kaldırıldı.Olayın gece trafiğin yoğun olmadığı saatlerde olması , olası bir zincirleme trafik kazasını önledi.

  23 LS 724 plakalı aracı kullanan, Tuğrul Oygur (33) ‘un sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

  Peugeot Partner marka ticari binek araç , umke ekipleri tarafından şarampolden çıkarıldı.Yetkililer özellikle gece yolculuğu yapan şoförlerin daha dikkatli olmasını mümkünse gündüz yolcuğunun tercih edilmesi gerektiğini bildirdiler.

  İleri sürüş uzmanları ise: Yolda bir cisme çarpmaktan kurtulamayacaksanız; Aracın direksiyonunu iki elle 3-9 pozisyonunda tutarak hafifçe frene basın (aracınızı kaydırmadan).Yüksek hızla yapılan ani manevralarda aracın savrulma ve takla atma ihtimali daha fazla olmakta.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?