EĞİTİCİ BİR OYUN

Çocuklarınız için aradığınız eğitici oyunlardan biri olan hazel bebek oyunları eğitici olduğu kadar eğlenceli de bir oyundur. Çocuklarınız güvenle bu oyunu oynarken...

EĞİTİCİ BİR OYUN

  Çocuklarınız için aradığınız eğitici oyunlardan biri olan hazel bebek oyunları eğitici olduğu kadar eğlenceli de bir oyundur. Çocuklarınız güvenle bu oyunu oynarken sizde içiniz rahat bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Yapmanız gereken şey, bir tık uzağınızda olan; www.barbieoyunlari.gen.tr yi tıklamanız.Daha sonra buradaki oyunlardan birini seçerek çocuklarınızla vakit geçirebilir ya da onları özgür bırakıp tek başına oynamasına izin verebilirsiniz.

  barbie_oyunlari
  Çocuklar Hazel bebek ile birçok şey öğrenebilecektir. Örneğin; doğayı, hayvanları, arkadaşlığı, aile bireylerine yardımcı olmayı ve hatta fotoğrafçılığı bile öğrenebilir. Sizde böyle bir eğitici oyunu tercih ettiğiniz için memnun kalacaksınız. Çocuğunuz eğitimine ve sosyal yaşamına katkı sağlayan bu bebek oyunları ile içiniz rahat bir şekilde çocuklarınızı bilgisayar başında bırakabilirsiniz. Çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek bu oyunla çocuklarınızla çok güzel hayaller kurabilirsiniz. Mesela kızınızın prenses gibi hissetmesini istemez misiniz? İstersiniz değil mi? O zaman öncelikle ona prensesi anlatmalısınız. Görsel olarak ona bunu anlatmanız ve uygulamalı bir şekilde desteklemeniz çocuğunuzun hafızasında kalıcı olmasını sağlar. Bu oyun sayesinde görselliği ve uygulamalı oyunla kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu oyun çocuğunuzun kelime dağarcığını da artırarak eğitim hayatında hem size hem de öğretmenlerine kolaylık sağlar. Çocuğunuz size hayali yemekler yapabilir ve bunları sizin tatmanızı isteyebilir. Bu oyunun gerçek hayata dökülmüş hali gibidir.

  barbie oyunlari oyna

  Çocuğunuzun bir kardeşi olacaksa ona kardeşini sevdirmek için bu kızın kardeşi ile olan ilişkilerini anlatan oyununu oynatmanız yeterli olacaktır. Çocuğunuz aşıdan korkuyorsa bu oyunla ile korkusunu azaltabilirsiniz. Ona sağlıklı olması için aşı olmasını öğütlemek yerine bu oyunla korkulacak bir durum olmadığını gösterebilirsiniz. Minikleriniz bu oyunla birçok sosyal aktiviteyi öğrenebilir ve sizinle paylaşabilir. Yabani hayvanlarla burada tanışabilir. Arkadaşları ile oyuncaklarını paylaşarak aralarında bir sevgi bağı oluşturabilir. Size sürpriz yaparak mutlu olmanızı sağlar. Bununla beraber oyun sitemiz olan Barbieoyunlari.Gen.TR oyun sitemiz sizlere en harika barbi oyunları da yayınlamaktayız.
  Hazel bebek oyunu ile çocuklarınız en eğlenceli şekilde eğitimlerine katkıda bulunurlar. Sizin işinizi kolaylaştırırlar. Üstelik bu oyunları birlikte oynayarak daha çok eğlenebilirsiniz. Anne baba ile birlikte paylaşılan her şey çocukların hayatlarına olumlu etkiler bırakır.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?