Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesine Saldırı

GAZİ ANTEP Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesini acil bölümüne gelen hasta yakınları 3 HEMŞİRE‘ye saldırdı ve acil servisi birbirine kattı , acil servisi kullanılamaz...

Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesine Saldırı

  GAZİ ANTEP Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesini acil bölümüne gelen hasta yakınları 3 HEMŞİRE‘ye saldırdı ve acil servisi birbirine kattı , acil servisi kullanılamaz hale geldi ve hasta alımları durduruldu.Ne gariptir ki Bir hasta yakını tarafından gencecik yaşında öldürülen bir DOKTOR’un adı verilen hastanede sağlıkçılara şiddet dinmek bilmiyor.Bunun sorumlusu CEZAların yaptırım gücünün olmaması ve insanlarımızın bilinçsiz olmasıdır.

  3 Hemşire çalışanının üzerlerine iğne kutusunun fırlatılmış olması çok ciddi bir durumdur, personeline bulaşı hastalık kapma riski mevcuttur. Sondakika44 olarak Dr.Ersin Aslan Hastanesinde görev yapan sağlıkçıların yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Bilinmelidir ki sağlıkçılar sıcacık yataklarında değil halka hizmet için 24 saat çalışmaktadırlar.Toplum olarak sağlık çalışanlarına karşı daha fazla anlayışlı olmamız gerekmektedir.

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. aysen dedi ki:

   Hastaneler hasta kabul ederken sağlık çalışanlarının guvenligini ihmal ederek bunu yapmamalıdır.bırakın iğne kutusunu hemşireyi darp edip kafasını dakikalarca yere vurup hıncını saglik cidan alan insan lar var.hemşire doktor personel hangisi olursa olsun çalışan güvenliği diye birşey yok

  YORUM YAZ