Doğanşehir’de Gönüllü Askerlik İçin Dilekçe Verdiler

Türkiye’de son günlerde yaşanan terör olaylarından dolayı Doğanşehir’in gençleri gönüllü olarak askere gitmek için Hükümet Konağında bulunan Askerlik Şubesine dilekçe verdiler. Doğanşehir...

Doğanşehir’de Gönüllü Askerlik İçin Dilekçe Verdiler

  Türkiye’de son günlerde yaşanan terör olaylarından dolayı Doğanşehir’in gençleri gönüllü olarak askere gitmek için Hükümet Konağında bulunan Askerlik Şubesine dilekçe verdiler.

  Doğanşehir BelediyeSpor, Dağ ve Doğa Sporları derneği üyesi olan 40 kişi Hükümet Konağında bulunan Askerlik Şubesine giderek gönüllü askerlik için başvurdular. Gruplar halinde askerlik şubesine yazılı dilekçe ile başvurmak için giden gençler çıkışta açıklama yaptılar.

  Açıklama yapan Doğanşehir Belediyespor Başkanı Nusret Ürkmez yapmış olduğu açıklamada son günlerde artan terör olaylarından dolayı şehit düşen asker ve polislerimiz olduğunu, buralarda kamu kurum ve kuruluşlarına zararlar verildiği, bu binaların tahrip edildiğini belirtti. Yaptıkları açıklamada yapılan haince saldırılara karşı gerek gönüllü askerlik gerekse verilecek herhangi bir aktif rol için hazır olduklarını belirten grup açıklamadan sonra sessizce dağıldı.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?