Diyarbakır’dan Malatya’ya acı haber geldi ” Malatya Haber”

Diyarbakır’dan Malatya’ya acı haber geldi ” Malatya Haber”

  Diyarbakır’a bağlı Silvan ilçesinde evlerinden çıkıp arabaya binerken saldırıya uğrayan 2 asker şehit oldu.Astsubay 2 yıllık evli ve 1 yaşında bir çocuk babası idi.

  dugun_fotosuArkadaşlarının sosyal medya üzerinden Tolga Toğcuoğlu’nun düün fotoğraflarını paylaştılar.Malatyalı astsubay evleneli daha 2 yıl olmuştu.

  Saldırıda şehit edilen 2 askerden biri olan Topçuoğlu’nun Malatya merkez Koyunoğlu Mahallesi Serttaş Sokak’taki evine gelen askeri yetkililer, baba Alaaddin ve Mine Topçuoğlu’na acı haberi verdi. Oğlunun şehit haberini alan babanın metanetini koruduğu gözlendi.

  12027592_139411383076856_2060653826539371124_nEvli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Topçuoğlu’nun babaevine Türk bayrağı asıldı.Esas olan bu ufacık bebeğe oldu, hayatında hiç bir zaman BABA sevgisi yaşamayacak.Kim ne kadar vatan sağolsun dese de,bu bebek büyüdüğünde benim BABAM SAĞOLSAYDI diyecek.Tüm protokol oğlunuz kahramandı desede gözü yaşlı annenin feryadına kim mani olabilir…

  Bu ülkeye barış gelmelidir, insanların evden çıkarken gözleri arkada kalmamaları ve ülkenin geleceği için.Bizler bu tip haberleri yapmak artık istemiyoruz…

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ