Diyarbakır’da Korkunç Patlama

Diyarbakır’da bugün düzenlenen HDP mitinginde saat 18.00 sıralarında gerçekleşen patlamanın edindiğimiz bilgiler sonucu elektrik trafosunun patlaması sonucu değil parça tesirli birkaç bombanın...

Diyarbakır’da Korkunç Patlama

  Diyarbakır’da bugün düzenlenen HDP mitinginde saat 18.00 sıralarında gerçekleşen patlamanın edindiğimiz bilgiler sonucu elektrik trafosunun patlaması sonucu değil parça tesirli birkaç bombanın patlatılması sonucu gerçekleşti.

  Diyarbakır’da yaşanan patlamalarda 8 kişinin öldüğü 300‘den fazla kişi yaralandı.

  Yaşanan bu vahşice olayı SONDAKİKA44.COM olarak KINIYORUZ. Saldırıyı gerçekleştirenlerin yakalanarak gereken cezanın verilmesini umuyoruz.

  Genel seçimlere kısa bir süre kalmışken yaşanan bu tür olayların insanları birbirine düşürmemesini ve bu tür vahşice olayların hiçbir zaman yaşanmamasını diliyoruz.

  Patlama sonucu yaralananlar Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Bu saldırı sonucu yaralananların durumları olayın ne kadar vahşice olduğunu gösteriyor.

  Elimize geçen fotoğrafların hepsini yayınlanamayacak kadar kötü durumda olduğu için yayınlayamıyoruz. Fakat yayınladığımız bu fotoğraf durumun ciddiyetini ortaya koyuyor.

  Yine SONDAKİKA44.COM olarak yaşanan bu vahşice saldırıyı KINIYORUZ.

  IMG-20150605-WA0001

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?