Digitürk doğrudan satış kanalı ile teknoloji yanınızda

Muhteşem içerikleriyle dikkat çeken Digitürk harika yayınlarını ailelere yönelik gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Digitürk Aile paketi kampanyasını ortaya çıkaran firma, ailecek seyredilebilecek yeni...

Digitürk doğrudan satış kanalı ile teknoloji yanınızda

  Muhteşem içerikleriyle dikkat çeken Digitürk harika yayınlarını ailelere yönelik gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Digitürk Aile paketi kampanyasını ortaya çıkaran firma, ailecek seyredilebilecek yeni nesil bir yayıncılık deneyimini müşterilerine sunuyor. Digitürk aile paketi ile birlikte en güzel dizi kanallarını, çocuk ve belgesel yayınlarını, spor kanalları ve ulusal kanalları HD yayınlar dahil olmak üzere izleyebilirsiniz.

  digiturkAile paketine sahip olmak isteyen Digitürk müşterileri bu pakete ilk 5 aylık süreç içerisinde 16,99 TL’den sonrasında ise 26,99’den katılım sağlayabilecektir.

  NELER VAR ?

  Digitürk aile paketi kanalları arasında eşsiz bir deneyim yaşama şansını elde edebilirsiniz. Hd yayın kalitesine sahip olan yüzlerce ulusal ve yerel kanalı izleyebilir, 24 saatlik zaman dilimine göre yayın yapan 12 farklı belgesel kanalına ulaşabilir, Dünya gündemine Özel  Haber Kanallarıyla Dolu Haber Dünya Paketini izleyebilirsiniz. Buna ek olarak müzik eğlence ve yaşam içerikli kanallara ulaşabilir, 5 farklı çocuk kanalını takip edebilir, 3 spor kanalı ile keyfinize keyif katabilirsiniz.

  Paket içeriği bununa da bitmiyor. Paket kapsamında ilk ay Lig TV Hediye olarak size sunulacak ve 12 Ay Boyunca  HD Cihaz ve Yayın size verilecektir.

  Kampanyaya katılmak son derece kolay. 18 yaşını doldurmuş tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bu pakete katılabilir. Paket 12 ay sabit fiyat garantili sözleşme ile size sunulacaktır. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için digitürk doğrudan satış kanalıinternet sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.Kampanya Dahilinde Kurulum ve Cihaz Ücretsiz olmakla birlikte arızalanması durumunda ücretsiz değiştirilir.

  Haber:

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?