Deniz Seki Nasıl Yakalandı

Hakkında Yakalama Kararı Çıkan ve 6 Aydır Firari Olan Ünlü Şarkıcı Deniz Seki Yakalandı. Sevgilisi Faruk Salman’ın Alkent 2000 Sitesinde’ki Evine Yapılan...

Deniz Seki Nasıl Yakalandı

  Hakkında Yakalama Kararı Çıkan ve 6 Aydır Firari Olan Ünlü Şarkıcı Yakalandı. Sevgilisi ’ın Alkent 2000 Sitesinde’ki Evine Yapılan Operasyonla Önce Göz Altına Alındı Sonra Tutuklandı.

  Dün Geceyi Emniyette Geçiren Deniz Seki Bugün Çağlayan’daki İstanbul Adliyesinde Hakim Karşısına Çıktı. Hakkındaki Yakalama Kararının Yüzüne Okunmasının Ardından Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi. Deniz Seki’nin Sevgilisi Faruk Salman Hakkında İse, “Suçluyu Gizlemek” Suçundan İşlem Yapılacağı Öğrenildi.

  Deniz Seki Nasıl Yakalandı?
  İstanbul Narkotik Şube Ekipleri, Hakkında Yakalama Kararı Çıkartılan Firari Şarkıcı Deniz Seki‘ye Ulaşamayınca Yakın Çevresini Mercek Altına Aldı. Takip Altına Alınan En Büyük Şüpheli Sevgilisi Faruk Salman Başta Olmak Üzere Deniz Seki’nin Tüm Yakınlarının Ev ve İş Yerlerini Teknik Takiple İzlendi. Faruk Salman’ın Alkent 2000 Sitesi’ne Hangi Zaman Aralıklarında Gidip Geldiğini Tespit Eden Polisler Salman’ın Evini 24 Saat İzleme Başladı. Firari Şarkıcı Deniz Seki‘nin Evde Olabileceği İhtimali Değerlendirilerek Operasyon Başlatıldı. Evin Etrafında Geniş Güvenlik Önlemi Alan Polisler Salman’ın Kapısını Çaldı. Kapıyı Faruk Salman Açtı. 6 Aydır Firar Olan Deniz Seki Karşısında Polisleri Görünce Sinirleri Boşaldı ve Göz Yaşlarını Tutamadı.

  Bu Güne Kadar Deniz Seki Nerelerde Saklanmış?
  Yapılan Sorgu Sonrası Deniz Seki Firari Olduğu 6 Ay Boyunca 4 Farklı Yerde Saklandığı Öğrenildi.

  30 Mayıs’ta Hakkında Yakalama Kararı Çıkan Deniz Seki, Sevgilisi Faruk Salman İle Tarabyada Bir Evde Kaldığı Öğrenildi. Daha Sonra Tekirdağ’da Bir Yazlık Eve Yerleşen İki Sevgili 1,5 Ay Burada Saklandı. Ardından Beylikdüzü’nde Bir Daire’de Kalan Deniz Seki, Son Olarak Hadımköyde Yine Sevgilisi Faruk Salman’a Ait Olan Alkent Sitesin’de Kaldı.

  ?
  3,5 Yıl Hapis Yatacak Olan Deniz Seki, Cezasının Son 1 Yılında Denetimli Serbestlik’ten Faydalanarak Dışarıda Geçirecek ve Toplamda 2,5 Yıl Hapis Yatacak.

  Haber: / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?