D-Smart’a Geçmek İçin En Doğru Zaman

D-Smart’a Geçmek İçin En Doğru Zaman

dsmartTelevizyon insanlar için çok büyük bir önem taşırken her gün belirli bir saatimiz televizyon karşısında geçiyor. Artık evlerde ve işyerlerinde vazgeçilmezlerden olan televizyonlar ile birlikte kişiler dizileri, filmleri, spor müsabakalarını ve daha birçok özel kanalı rahatlıkla takip edebiliyor. Ancak insanların özel kanalları takip edebilmesi için ilk olarak özel platformları tercih etmesi gerekiyor. Yalnızca yerel kanalları izleyen kişiler kanalların programlarında ne varsa onu izlemek zorunda kalıyorlar. İstedikleri zaman film izleme ya da dizi izleme şansları olmuyor. Bu sebeple de çok sayıda kişi son dönemde D-Smart üyeliklerini başlatırken bu sayede kendisine sunulan çok sayıda imkânı da en iyi şekilde değerlendirmiş oluyor.

Bazı kişiler başka platformlara üyeyken D-Smart kullanmaya başlamak istiyorlar. Ancak üyeliklerini yaptıkları dönem içerisinde belirli süreler taahhüt verdikleri için de cayma bedeli ödemek zorunda kalıyorlar. Bu aşamadad-smart geçmenin tam vakti kampanyası ile birlikte cayma bedellerinin bir kısmı D-Smart tarafından ödeniyor. Böylece kişiler isterlerse rahatlıkla taahhütlerini bozarak D-Smart’a geçişlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu aşamada kişilerin 120 TL’ye kadar olan cayma masraflarının tamamı D-Smart tarafından karşılanıyor. Eğer kişilerin cayma masrafları bunun daha üzerinde yer alıyorsa kişiler kalan bedeli kendileri ödeyerek üyelik işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Böylece ayrıcalıklı bir dünyaya en iyi fiyatlarla sahip olunmuş oluyor.

Bu kampanyadan her üye yalnızca bir defa faydalanabilirken belirli şartlar da bulunmaktadır. Kişilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için ilk şart eski TV aboneliklerinden olan faturalarını D-Smart’a iletmelidir. Eğer son 60 gün içerisinde gelmiş olan faturalarını iletirlerse sonrasında cayma bedelini D-Smart karşılayacaktır. Aksi halde firma tarafından bu kampanya kabul edilmemektedir. Kampanya dâhilinde kişiler diğer TV aboneliklerini bıraktıktan hemen sonra D-Smart üyeliklerini başlatabilirler. Bu üyeliklerinde kişilere çok sayıda farklı paket sunulmaktadır. Kişiler sürekli olarak izledikleri ve takip ettikleri programları göz önünde bulundurarak bir karar verirler ve sonrasında yeni D-Smart üyelikleri de başlamış olur.

Bu D-Smart üyeliklerinde kişiler ilk olarak film ve dizi paketi üzerinden seçimlerini gerçekleştirebilirler. Bu sayede kişiler her hafta onlarca yeni film izlerken hayranı oldukları dizileri de rahatlıkla takip etme şansı bulacaklardır. Özellikle yabancı dizileri HD kalitesinde izleyen kişiler isterlerse Türkçe dublajlı olarak dizileri takip ederken isterlerse orijinal dilinde Türkçe altyazılı olarak dizileri izleme şansı elde edeceklerdir. Buna ek olarak kişiler spor paketini de satın alarak birçok önemli futbol müsabakasını canlı olarak izleme şansı bulacaklardır. Buna ek olarak motor sporlarını ve tenis gibi tüm dünyada büyük bir merakla takip edilen sporları izleme şansı elde ederler. Eğer kişiler isterlerse Mega Paket ile birlikte de her şeyin içerisinde dâhil olduğu muhteşem bir avantaj elde edeceklerdir. Kişiler dsmart tel numaralarından iletişim sağlayarak daha ayrıntılı bilgiler alma şansı da elde edebilirler.

Telefon numaralarından ulaşım sağlayan kişiler isterlerse başvurularını da bu yoldan yapabilirler. Ancak internet seçeneği her zaman başvurular için en doğru adres olarak görülmektedir. Bu doğrultuda kişiler eğer başvurularını internet üzerinden yaparlarsa kısa süre içerisinde bu başvurular D-Smart merkezine ulaşarak değerlendirmeye alınacaktır. Sonrasında evlerinize ya da işyerlerinize gelen ekipler kurulum ve aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilirler. Böylece kişiler aylık çok düşük masraflar ödeyerek televizyonlarını en iyi hale getirmektedir. Eğer kişiler bu aboneliklerinde de taahhüt verirlerse fiyatlar çok daha düşük seviyelere gelerek ödeme kolaylığı sağlamaktadır. İstediklerinde kişiler D-Smart sisteminden ayrılmak için başvurularını gerçekleştirebilirler.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ