CHP Genel Başkanı Ankara’da Hayatını Kaybedenlerin Cenazesi İçin Malatya’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybeden CHP İl Gençlik Kolları üyesi gençlerin ailelerine taziye vermek için Malatya’ya...

CHP Genel Başkanı Ankara’da Hayatını Kaybedenlerin Cenazesi İçin Malatya’da

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybeden CHP İl Gençlik Kolları üyesi gençlerin ailelerine taziye vermek için Malatya’ya geldi.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’da yaşanan bombalı saldırıdan sonra hayatını kaybeden gençlik kolları üyesi gençlerin ailelerini ziyaret edip taziye vermek için bugün Malatya’ya geldi. Kılıçdaroğlu Malatya Erhaç Havalimanında gazetecilere vermiş olduğu röportajda yaşanan bu vahim olayda ihmali olan İçişleri ve Adalet Bakanlarının istifa etmeleri gerektiğini yineledi. 

  Kılıçdaroğlu konuşmasında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da söylemiş olduğu gibi yaşanan bu olayın cumhuriyet tarihinin en acı olaylarından olduğunu, yaşanan bu olayların siyasi sorumluları olduğunu ve bunların koltuklarından kalkıp önlem aldık demek yerine istifa etmeleri gerektiğini belirtti.

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yaşanan olayların faillerinin hemen bulunup bu olaylarda ihmali olanların derhal görevlerinden istifa etmeleri gerektiğini belirtirken Türkiye’nin bu siyasi olgunluğa ulaşması gerektiğini belirtti. 

  ankara-ilk-goruntu

  CHP Genel Başkanı patlamada hayatını kaybeden 5 kişinin cenaze törenine katıldı.

  Ankara’daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Gülbahar Aydeniz, Umut Tan, Onur Tan, Gözde Arslan, Mehmet Ali Kılıç ve  Sezen Vurmaz’ın  cenaze törenlerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Veli Ağbaba ve TBMM Başkanı İsmet Yılmaz katıldı.

  Kılıçdaroğlu taziye için Canberk Bakış’ın ailesini ziyaret etti.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu cenaze töreninin yanı sıra bombalı saldırıda hayatını kaybeden Canberk Bakış’ın Battalgazi ilçesindeki ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti.

   

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?