Ceza Yeme Aşure Ye

Ceza Yeme Aşure Ye

  İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Ekipler, Yol Kontrol Uygulamasında Sürücülere Aşure Dağıttı. “Emniyet Kemeri Hayat Kurtarır” Diyen Görevliler, Sürücülerden Emniyet Kemerlerini Takmalarını İstedi.

  Doğanşehir ilçesinde Muharrem Ayı Münasebetiyle D-100 Kara Yolunda Aşure Dağıtıldı. 800 Kişilik Hazırlanan Aşure Kısa Sürede Bitti. Aşure Dağıtımına İlçe Emniyet Müdürü M. Salih Gülcan ve Emniyet Mensupları Katı.

  Ceza Yeme Aşure Ye
  D-100 Karayolunda “Ceza Yeme Aşure Ye” Sloganıyla Yapılan Etkinlikte Sürücülere Hem Emniyet Kemeri Takmaları Konusunda Uyarı Yapıldı Hem de . Ceza Yerine Aşure İkramıyla Karşılaşan Sürücüler Emniyet Görevlilerine Teşekkür Ettiler.

  Emniyet Kemeri Takma Konusunda Sürücüleri Uyaran Emniyet Müdürü Gülcan; “Lütfen herkes aracına bindiğinde kemerini taksın” Diyerek. “Doğanşehir’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bu uygulama imizin çalışmalarının ürünüdür. Muharrem ayı nedeniyle bu gün bir yol uygulaması yaptık ve sürücülerimizi uyarıyoruz. Sürücülerimiz büyük oranda emniyet kemeri kuralına uyuyorlar” İfadelerini Kullandı.

  Haber: / / / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ