Çakır; Akpınar Esnaflarını Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Akpınar bölgesindeki esnafları ziyaret etti. 11 Aralık Perşembe günü gerçekleşen ziyarette Başkan Çakır, esnaflarla sohbet ederek, görüş...

Çakır; Akpınar Esnaflarını Ziyaret Etti

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bölgesindeki esnafları ziyaret etti. 11 Aralık Perşembe günü gerçekleşen ziyarette Başkan Çakır, esnaflarla sohbet ederek, görüş ve önerilerini dinledi.

  Esnafları zaman zaman ziyaret ettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Bu gezilerimizin asıl amacı esnaflarımızın sorunlarını dinleyip, belediyemizin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler vermektir. Malatya’nın planlı ve sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlamak için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Bu vesile ile esnaflarımızla sohbet edip, dertlerini ve önerilerini de dinliyoruz. Her vatandaşımızın farklı talep ve istekleri oluyor. Belediye olarak esnaf ve vatandaşlarımızdan gelen istek ve talepleri ilk ağızdan alarak değerlendiriyoruz. Sorunların çözümü için gerekli çalışmaları yapıyoruz” İfadelerini Kullandı.

  Birçok işyerini tek tek gezerek ziyaretlerde bulunan Çakır, zaman zaman da çay ocaklarında esnaf ve vatandaşlarla birlikte çay içerek, sohbet etti.

  Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaflar, yapılan proje ve çalışmalar ile Akpınar bölgesinde ticari hayatın canlandığını belirterek, yapılan hizmet ve ziyaretten dolayı Başkan Çakır’a teşekkür ettiler.

  Haber: / / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ