Bu Şerefsizlere Sesleniyorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Çorum Mitinginde Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ağır yüklendi.Menderesin İdam edilmesinden 8 yıl sonda kurulan MHP’ye söz...

Bu Şerefsizlere Sesleniyorum

  MHP Genel Başkanı Çorum Mitinginde Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ağır yüklendi.Menderesin İdam edilmesinden 8 yıl sonda kurulan MHP’ye söz söyleyen Davutoğluna’da ağır yüklendi.

  MHP Çorum mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a : Anayasa senin vatana ihanet ettiğini açık şekilde gösterecektir.Cumhurbaşkanının Vatana İhanetden başka suçu yoktur, Anayasa seni kurtaramayacaktır.

  BU ŞEREFSİZLERE SESLENİYORUM.Hesabını soracağız.

  AKPliler mahalle aralarında sosyal yardımlara bir daha alamazsanız diye  insanları korkutuyorlar.Bu şerefsizlere sesleniyorum biz bu yardımları arttıracağız, Erdoğan’ın akpye 400 miletvekili istemesi suçtur, şeref ve namus üzerine ettiği yemini çiğnemesi suçtur.

  Yolsuzluk yapması, rüşvet çarkını işletmesi suçtur.

  Amasya Mitinginde ise:”Başbakan Davutoğluna öğrendim ki bize şeref ve ahlak dersi verecekmiş şeref kim siz kimsiniz ahlak kim siz kimsiniz,

  Davutoğlu şeref konusunda hallame ise şeref üstüne şeref yemini edip

  ŞEREFSİZLİĞİN ESİRİ OLMADIK, bu şahsiyet milletçiliği öğretmeye kalktı FINDIK KURDU oldu, Şerefi öğretmeye kalkarsa herkes ne olduğunu görecektir.”

  Mhp Başkanı Devlet Bahçeli AKP ve Erdoğan’a çok ağır yüklendi.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. seyfi dedi ki:

   allahına gurban bahçeli bir tek sen varsın