Bombalı saldırı sonrası Malatyalı siyasilerden açıklama

Bugün barış mitingine yapılan bombalı saldırının ardından , Ak Parti , CHP ve HDP seçim programlarını iptal etti.MHP’den ise her hangi bir...

Bombalı saldırı sonrası Malatyalı siyasilerden açıklama

  Bugün barış mitingine yapılan bombalı saldırının ardından , Ak Parti , CHP ve HDP seçim programlarını iptal etti.MHP’den ise her hangi bir açıklama gelmedi.etha-20151010-ank-patlama-06_display

   HDP 1.sıra milletvekili adayı Aydın Erdoğan: Bu yapılanlar ülkeyi karıştırmak ve barışa gölge düşürmek amaçlı yapılmış hain bir saldırıdır.Barış isteyen insanlara bomba atmak neyin hesabıdır.

  Ak Parti 1.sıra milletvekili adayı Öznur Çalık:Ankara’daki menfur terör saldırısını nefretle lanetliyorum. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarimiza acil şifalar diliyorum.

   CHP 1.sıra Milletvekili adayı Veli Ağbaba:Barış mitingine bombalı saldırı yapacak kadar gözü dönmüşlerin varlığına rağmen barış bu ülkeye gelecek.Mitinge Malatya’dan katılan gençlik kolundan arkadaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Gazi ve İbni sina’da olanların yardımına ihtiyacımız var.

  Malatya Büyük Şehir Belediyesi G.Sekreteri Ertan Mumcu: Ankara’daki saldırı sonucu milletimizi üzüntüye boğan hadise nedeniyle Sürgü ve Doğanşehir’den erken ayrılıyoruz.
  Malatya’da MHP hariç tüm siyasi partilerden açıklamalar yapıldı.
  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?