Bölge Trafik Yol Uygulamasında Şeker İkram Etti

Malatya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürlüğü Görevleri, Malatya – Elazığ Karayolu Bölge Trafik Mevkiinde, Şehirler Arası Yolculuk Yapan Araçlar...

Bölge Trafik Yol Uygulamasında Şeker İkram Etti

  Malatya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürlüğü Görevleri, Malatya – Elazığ Karayolu Bölge Trafik Mevkiinde, Şehirler Arası Yolculuk Yapan Araçlar Üzerinde Uygulama Yaptı.

  Sürücülere Şeker ve Kolonya İkram Edildi.
  Malatya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürlüğü görevleri, Malatya – Elazığ karayolu Bölge Trafik mevkiinde, şehirler arası yolculuk yapan araçlar üzerinde uygulama yaptı. Araçlar durdurularak, Bölge Trafik tesislerinde dinlendirip, kolonya ve . Sürücülere kurallar konusunda hatırlatma yapıldı.

  Broşür Dağıtıldı.
  Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürü Oğuz Eren, “Birinci önceliğimiz kazaların en az seviyeye indirilmesidir. Bunun için arkadaşlarımız çalışmalar yapıyor. Şoförleri bilinçlendirmeye yönelik broşür verip, emniyet kemeri ve aşırı hız ile zaman zaman dinlenmeleri için uyarıyoruz” Dedi.

  Yolcular Memnun.
  Bu arada, şehirler arası yolculuk yapan sürücüler ise, aracın kenara çekilmesi istenince önce ceza kesileceğini tahmin ettiklerini, sonra konuyu anlayınca rahatladıklarını belirtip, uygulamadan memnun olduklarını dile getirdi.

  Haber: /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ