Bir Silahlı Saldırı Şüphelisi Daha Tutuklandı

Malatyada HasanBey Caddesi, Ataköy Mahallesinde Meydana Gelen Silahlı Saldırı Şüphelisi Çıkartıldığı Mahkemece Tutuklandı. Edinilen Bilgilere Göre; HasanBey Caddesi, Ataköy Mahallesinde 33 Yaşındaki...

Bir Silahlı Saldırı Şüphelisi Daha Tutuklandı

  Malatyada , Ataköy Mahallesinde Meydana Gelen Şüphelisi Çıkartıldığı Mahkemece Tutuklandı.

  Edinilen Bilgilere Göre; HasanBey Caddesi, Ataköy Mahallesinde 33 Yaşındaki Şüpheli Ş.A. Henüz Belirtilmeyen Bir Sebeple Husumeti Olduğu 20 Yaşındaki M.Ö. ve 20 Yaşındaki B.K. İle Karşılaştı. Ş.A’nın Silahla Hasımlarının Üzerine Ateş Açtığı Ancak Kurşunların Park Halindeki Araca İsabet Ettiği Belirtildi. Silahlı Saldırıya Uğrayan M.Ö. ve B.K.’nın da Silahla Karşılık Verdiği İddia Edildi.

  Silahlı Saldırı Sonrası Kiralık Otomobil İle Olay Yerinden Kaçan Ş.A., Kısa Bir Sürede Gasp Bürosu Ekiplerince Suç Aleti Tabanca İle Birlikte Yakalandığı Belirtildi. Olaya Karışan M.Ö. ve B.K.’da Silah Teşhiri İddiası İle Yakalanarak Gözaltına Alındığı Açıklandı.

  Emniyetteki Sorguları Tamamlanan Ş.A. Adliyeye Sevk Edildi. 33 Ayrı Suçtan Kaydı Bulunan Ş.A. Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi. 23 Ayrı Suçtan Kaydı Bulunan M.Ö. ve B.K. Serbest Bırakıldı.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?