Biometrik Fotoğraf Fiyatı Sabitlendi

Yeni Akıllı Kimliklerin Dağıtılacağı 15 Aralık Tarihi Öncesinde Kimliklerde Kullanılacak Biometrik Foroğraf Fiyatları Yapılan Toplantı Sonucu 15 TL Olarak Belirlendi. Malatya Fotoğraf...

Biometrik Fotoğraf Fiyatı Sabitlendi

  Yeni Akıllı Kimliklerin Dağıtılacağı 15 Aralık Tarihi Öncesinde Kimliklerde Kullanılacak Biometrik Foroğraf Fiyatları Yapılan Toplantı Sonucu 15 TL Olarak Belirlendi.

  ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) Binasında Yapılan ve Yaklaşık 2 Saat Süren Toplantıda, MAFSAD Başkanı Türkiye Genelinde Yapılan Toplantılar Hakkında Malatya Fotoğraf Sanatçılarına Bilgiler Verdi.

  Bir Çok Önerinin Sunulduğu Toplantıda de Kullanılacak 8 Adet 3,5 x 4,5 Cm Ebatında Olan Fiyatı 15 TL. Olarak Belirlendi ve Malatya Genelinde Tüm Fotoğrafçılarda Fiyat Aynı Olacak.

  Toplantıda Yapılan Açıklamada; Eski Fotoğraflar Veya Fotokopiler Geçerli Olmayacak, de Kullanılacak Fotoğrafların Prosedüre Uygun Yeni Çekilmiş ve Biometrik Ölçülerde Olmalı.

  Malatya Kuaförler, Berberler ve Fotoğrafçılar Odası Başkanı Yaptığı Açıklamada; Toplantıda Ortak Kararın Çıkmasının Sevindirici Olduğunu Belirterek “Sizler Sanatçısınız, Ve Sanatınızı Asla Ucuza Satmamalısınız” Şeklinde Konuştu.

  Haber: / / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?