Bim Aktüel Ürünler İndirimli Fiyatları Sıralı 29 Ocak 2016 Tam Boy Bugün Resimli – Mecaz Medya Simetrisi

Bim Aktüel Ürünler İndirimli Fiyatları Sıralı 29 Ocak 2016 Tam Boy Bugün Resimli – Mecaz Medya Simetrisi

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2014 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 502 yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %13 oranında büyüme kaydeden BİM, 2014 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 4.502 mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2014 yılında 59 yeni mağaza açarak 223 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2014 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da 46 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 81 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.20 Kasım 2015 Cuma Aktüel Ürünler Listesi Göz Atabilirsiniz.

Nirvana 2 in 1 N220

625,00

Kapşonlu Puf Yelek

49,50

Taşınabilir Şarj Aleti

21,50

32 GB Micro SD Hafıza Kart + Adaptör

29,90

Çoklu Şarj Aleti

13,50

Takı Standı

4,50

Bayan Uzun Mont

75,00

Erkek Klasik Ayakkabı 40-44

35,00

Trekking Ayakkabı 40-44

32,50

Metal Traktörler

11,90

Albüm

8,50

4’lü Fotoğraf Çerçevesi

9,00

 

 

Haftada bir gün satılan aktüel ürünler neden stoklarla sınırlı?

Aktüel ürün grubumuz mağazalarımızdaki dinamizm ve hareketliliği sürekli kılan bir grup olarak her hafta yenilikleriyle sizleri şaşırtmaktadır. Sınırlı sayıda yapılan bağlantılarla satışa sunma süremiz kısıtlı tutulmuştur. Böylelikle her hafta portföyümüze yeni ürünleri alabilmekteyiz. 

‘Bim Aktüel Ürünleri Cuma

Saltık Köyü’nde patates üretimi yapan 55 yaşındaki Kemal Göktaş, verimin geçen yıla oranla yarı yarıya düştüğünü belirtti. Bunun bazı bölgelerde daha da düştüğünü kaydeden Göktaş, “Geçen yıl bir dönümden 9- 10 ton ürün alıyorduk. Bu yıl 3- 4 ton ancak alıyoruz. Fiyatları da kilosu 60- 80 kuruş arasında değişiyor. Aslında fiyatlar iyi ama verim düşük olduğu için zarar ediyoruz” diye konuştu.

Ürünler neden raflarda değil paletlerin üzerinde sunuluyor?

BİM mağazalarımızda ürünler sizlerin kolay erişebileceği şekilde sunulmaktadır. Buradaki ana gayemiz maliyeti azaltırken sizlere alış veriş yapmanın rahatlığını sağlamak. Büyük rafların, sıraların arasında kaybolmadan ihtiyacınız olana en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Geçici çözümlerden ziyade uzun vadeli tedbirlerin alınması gerektiğine işaret eden Demirtaş, Canlı Hayvan, Kanatlı Et ve Et Ürünleri Grubu Meslek Komitesi üyeleriyle kırmızı et fiyatlarındaki artış sorununu masaya yatırdıklarını, çözüm için gerekenlerin acil olarak uygulamaya konulmasının ülke hayvancılığı için büyük önem arz ettiğini kaydetti.

Sorunun çözümüne ilişkin önerileri rapor haline getirerek bayramdan sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu’ya ileteceklerini aktaran Demirtaş, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Yüksek olan girdi maliyetleri fiyatlara yansıyor. Kırmızı et üretiminde yemleme maliyetlerinin minimizasyonu için Mera Kanunu’nda da hedeflendiği gibi meraların etkin kullanımı sağlanmalı. Hayvan hastalıkları ile etkin bir şekilde mücadele edilmeli. Hayvancılık politikaları uzun vadede istikrarı koruyabilecek ve oluşabilecek olumsuz piyasa koşullarındaki dalgalanmalara karşı hazır olacak şekilde yapılandırılmalı.

Üreticilerin üretimden vazgeçmemesi için desteklemeler devam ettirilmeli. Damızlık ve besilik dana işletmeleri ayrı ayrı sistemlerle desteklenmeli. Üreticilerin sürdürülebilir üretim yapmasına olanak sağlayan düzenlemeler yapılırken aynı zamanda halkımızın da uygun fiyata et tüketebilmesi sağlanmalı. En önemli gıda maddelerinden biri olan kırmızı etin fiyatı tüketicilerimiz için artık ulaşılabilir olmalı.”Bim Aktüel Ürünler Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ