Beyaz Show Konukları Kimler 29 Ocak 2016 Yeni Son Bölüm İzle – Mecaz Medya Simetrisi

Beyaz Show Konukları Kimler 29 Ocak 2016 Yeni Son Bölüm İzle – Mecaz Medya Simetrisi

Cuma gecesi ekranlara gelen Beyaz Show‘un bu haftaki konukları kimler olacak. Konuklardan 3 isimi sizlere buradan duyurmak istedik.

Bu akşam 23.15’te Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak Beyaz Show’un konukları ise şöyle:

Dillere pelesenk olan şarkılarıyla Ferman Toprak, ekranların sevilen güzeli Burcu Esmersoy, yeşil sahaların büyük efsanesi Arif Erdem, lezzetin haritasının tek sahibi Ezgi Sertel konuk oluyor.
Beyazıt Öztürk kimdir ?
Eskişehir’de çeşitli heykel, seramik ve karikatür sergileri açan Öztürk; radyoculuğa Eskişehir’de başladı.Klas FM’de başarılı bir radyoculuk dönemi geçirdikten sonra; Number One TV ve Kanal 6’da televizyon programları sundu. Kanal D ve Star TV’de Beyaz Şov, TRT’de de 5+1 Şans Topu programını sunmasının yanı sıra bir dönem Aileler Yarışıyor, NTV’de Kadir Çöpdemir’le Biri Bana Anlatsın adlı programları sundu.Yeni yayın döneminde Cnn Türk’de Güven Kıraç ile birlikte Nası Yani adlı programı sunmaktadır.Beyaz Show Yeni Bölüm Fragmanı İzle İçin Tıklayınız
1997’de Nihavend Mucize ile sinemaya da atılan Öztürk; Biz Size Aşık Olduk ve Karım ve Annem gibi televizyon dizilerinde de oynadı. Aktüel Dergisi’nde Kardan Adam’da köşe yazıları da yazan Öztürk; bir albüm de çıkartarak türkücülüğü de denedi.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ