BBP Ankara’da Hayatını Kaybedenler İçin Bayrak Yürüyüşü Düzenleyecek

BBP 18 Ekim Pazar günü Ankara’da hayatını kaybedenler için bayrak yürüyüşü düzenleyerek yürüyüşün ardından mevlit okutacak. Büyük Birlik Partisi il başkanlığında düzenlemiş...

BBP Ankara’da Hayatını Kaybedenler İçin Bayrak Yürüyüşü Düzenleyecek

  BBP 18 Ekim Pazar günü Ankara’da hayatını kaybedenler için bayrak yürüyüşü düzenleyerek yürüyüşün ardından mevlit okutacak.

  Büyük Birlik Partisi il başkanlığında düzenlemiş olduğu basın toplantısında konuşan Malatya Milletvekili adayı Sema Altuntaş Ankara’daki patlama sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımız için hem CHP il teşkilatını ziyaret ettiklerini hemde hayatını kaybedenlerin ailelerini ziyaret ettiklerini belirtti. Konuşmasında yaşanan ve yapılmaya çalışılan her türlü terör olaylarını kınadıklarını ve ülkemiz hakkında planlar yapanların neticeye ulaşamayacağını belirtti.

  Turkey Kurds

  BBP İl Teşkilatı pazar günü yürüyüşe Öğretmenevi’nden başlayacak.

  BBP İl Teşkilatı 18 Ekim pazar günü Öğretmenevi civarından bayrak yürüyüşüne başlayarak yürüyüşü Soykan Parkında sonlandıracak. BBP bayrak yürüyüşünün ardından Kongre ve Kültür Merkezinde Ankara’daki patlamada hayatını kaybedenler ve merhum Muhsin Yazıcıoğlu için mevlit düzenleyeceklerini, düzenlenecek olan mevlite tüm halkın davetli olduğunu belirtti.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?