Bayramın İlk Günü Otobüsler Ücretsiz

4-7 Ekim tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı’nda, vatandaşların sorun yaşamamaları için Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından bir dizi tedbirler alındı. BELEDİYE OTOBÜSLERİ...

Bayramın İlk Günü Otobüsler Ücretsiz

  4-7 Ekim tarihleri arasında kutlanacak olan ’nda, vatandaşların sorun yaşamamaları için Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından bir dizi tedbirler alındı.

  BELEDİYE OTOBÜSLERİ BAYRAMIN 1. GÜNÜ ÜCRETSİZ

  Konuyla ilgili olarak Basın Yayın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından verilen bilgilere göre, vatandaşların rahat bir şekilde ziyaretlerini yapmalarının yanı sıra herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi için alınan tedbirler şöyle:

  BELEDİYE OTOBÜSLERİ BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜ ÜCRETSİZ
  Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bayramın birinci günü toplu taşıma araçları, mezarlıklar başta olmak üzere Malatya genelindeki tüm hatlarda gün boyu ücretsiz hizmet verecek.
  Ayrıca, MOTAŞ tarafından Şehir Mezarlığı Hattına ek seferler konularak, vatandaşların daha rahat bir şekilde mezarlığa ulaşmaları sağlanacak.

  MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIR
  Şehir Mezarlığı ile diğer mezarlıklarda periyodik temizlikler yapılırken, Şehir Mezarlığı’nda özellikle ilk gün, giriş ve çıkışlarda herhangi bir sorun yaşanmaması için Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından gerekli tedbirler alındı.

  İLGİLİ BİRİMLER BAYRAM SÜRESİNCE MESAİ YAPACAKLAR
  Vatandaşların daha rahat ve sorunsuz bir şekilde bayramlarını geçirmeleri amacıyla Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda bulunan hizmet birimlerinin bayram süresince mesai yapacakları kaydedildi.

  Ayrıca Malatya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi de Bayram süresince hizmet vermeye devam edecek. Vatandaşlar, gerektiğinde Çağrı Merkezi’nin 444 51 44 numaralı telefonunu arayabilecekler.

  Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlı çağrı merkezi de yine Kurban Bayramında hizmet vermeye devam edecek. Vatandaşlar su ve kanalizasyon ile ilgili şikayetlerini 185 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak bildirebilecekler.

  BAYRAMDA AÇIK KALACAK EKMEK SATIŞ BÜFELERİ
  Malatya Büyükşehir Belediyesi MEGSAŞ Şirketine bağlı ekmek satış büfeleri Kurban Bayramı süresince, vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?