Bayan Ürünü Kozmetik Ürün Episoft

İstenmeyen tüy problemi kadınların günlük yaşamlarında karşılaştıkları önemli sıkıntılardan bir tanesidir. Yaygın bir düşünce olarak istenmeyen tüy problemiyle yalnızca kadınların karşılaştıklarını düşünürüz....

Bayan Ürünü Kozmetik Ürün Episoft

  episoftİstenmeyen tüy problemi kadınların günlük yaşamlarında karşılaştıkları önemli sıkıntılardan bir tanesidir. Yaygın bir düşünce olarak istenmeyen tüy problemiyle yalnızca kadınların karşılaştıklarını düşünürüz. Ancak erkeklerde istenmeyen tüyler konusunda oldukça sıkıntı çekmektedir. Hem günlük yaşantı açısından hem de kişisel bakım açısından erkekler içinde önemli bir yer tutmakta olan istenmeyen tüylerden episoftla kurtulması artık mümkün.

  Özellikle sporla uğraşan ve ya kişisel bakımına ekstra önem veren erkekler, jilet dışında tüy dökücü kremler kullanarak, bu sorunu çözmek isterler. Ancak tüy dökücü kremler, geçici bir çözüm oldukları ve çok zahmetli bir kullanıma sahip olduklarından kaynaklı, beklenen etkiyi yaratamamaktadırlar. Episoft serum ise %100 doğal formülü ile bu sorunu kökten bir çözüm sunmaktadır. Daha iyi anlayabilmek açısından episoft tüy dökücü ile ilgili bu iki yöntemi inceleyelim.

  Tüy Dökücü Krem Nedir?

  Tüy dökücü krem, istenmeyen kıllardan kurtulmak için birçok kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Tüy dökücü kremler, sürüldüğü bölgedeki kılların, çıktıkları noktaya kadar öldürerek, dökülmesini sağlarlar. İşlem kremin istenilen bölgeye sürülerek, bir süre bekledikten sonra durulanmasıyla gerçekleşir. Fakat teorik olarak, tüy dökücü kremlerin jiletten farkları yoktur, yalnızca cildin tahriş olmasını engeller. Yani istenmeyen tüyler için kesin çözüm değildir. Ayrıca kötü kokuları ve kullanım esnasında her yeri kirletmesinden dolayı, kullanıcılarını memnun bırakmazlar.

  Episoft Serum

  Episoft serum ise, tüy dökücü kremlerin aksine, istenmeyen tüylerden kurtulmak %95 daha mümkün. Episoft serum, içeriğinde bulundurduğu Kelisoft etkin maddesi sayesinde, tüy ve kıl köklerinde, tüylerin uzamasını sağlayan proteinlere nüfus ederler. Ve nüfus ettikleri bu proteinleri parçalayarak, tüylerin dökülmesini sağlayıp, bir daha çıkmasını engeller. Ayrıca içeriği, istenmeyen tüylere karşı etkinliği, bilimse olarak kanıtlanmış şifalı bitki özlerinden oluşur. Bu nedenle %100 doğal bir içeriğe sahip episoft tüy azaltıcı serumu güvenle kullanabilirsin. Episoft kullanımının hiçbir yan etkisi olmayışı da bir diğer özelliği olarak önümüze çıkmaktadır.

  Episoft Erkeklerde Hangi Bölgelere Uygulanır

  Episoft içeriğinde bulunan ve etkisi bağımsız kuruluşların ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde yapılan araştırmalarla kanıtlanmış, papaya, ökse otu, batı mazısı, adaçayı, jojoba yağı, şerbetçi otu, tatlı badem gibi bitki özleri ile %100 doğaldır. Doğal olması nedeniyle erkeklerde de vücudun bir çok bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. Episoft Serumun erkeklerde uygulandığı bölgeler:

  • Koltuk Altı

  • Göğüs

  • Sırt

  • Bacaklar

  Episoft’un Erkeklerde Kullanımı

  Episoft %100 doğal formülü sayesinde erkeklerde koltuk altı, göğüs, sır bacak gibi bölgelere uygulanabilmektedir. Uygulanmak istenilen bölgedeki kıllar alındıktan sonra, bölgeye episoft serum masaj yoluyla yedirilerek uygulanır. Bu işlem 10’ar gün olacak şekilde 3 seansta tamamlanır. Episoft kullanım miktarı uygulanan bölgedeki istenmeyen tüylerin yoğunluğuna göre ayarlanır. Uygulamanın sonunda, bir ay gibi kısa bir sürede istenmeyen kıllardan %95 kurtulmanızı sağlar.

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?