Battalgazi’de 1 Kişi Aracında Ölü Bulundu

Battalgazi’de 1 Kişi Aracında Ölü Bulundu Malatya’nın Battalgazi ilçesinde özel bir şirkette müdür olarak çalışan Tuncay Nazik aracında ölü olarak bulundu. Battalgazi’nin...

Battalgazi’de 1 Kişi Aracında Ölü Bulundu

  Battalgazi’de 1 Kişi Aracında Ölü Bulundu

  Malatya’nın Battalgazi ilçesinde özel bir şirkette müdür olarak çalışan Tuncay Nazik aracında ölü olarak bulundu. Battalgazi’nin Elmasuyu mahallesinde bulunan özel gıda şirketinde gece yarısına kadar çalışan Tuncay Nazik(42) 27 PB 236 plakalı aracına bindiğini gören güvenlik görevlisi Nazik’in aracında uyuduğunu düşündü. Güvenlik görevlisi sabah saat 7 sularında Nazik’i uyandırmak için gittiğinde Tuncay Nazik’in uyanmaması üzerine camı kırarak kapıyı açtı.

  Güvenlik görevlisinin kapıyı açtıktan sonra Nazik’i hareketsiz olarak bulup kalp masajı yapmasının ardından sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi sonucu şahsın uzun süre önce öldüğü anlaşıldı ve olayın şüpheli olması sebebiyle soruşturma başlatıldı.

  Olay yerine gelen polisler güvenlik görevlisinin ifadesini aldı. Bu sırada olay yerine gelen şirket çalışanları müdürlerinin öldüğünü öğrenince gözyaşlarına boğuldular. Araçta inceleme yapıldığı sıra olay yerine nöbetçi savcı geldi ve Tuncay Nazik’in cesedi Malatya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

  Tuncay Nazik’in ölüm sebebi Adli Tıp Kurumundan gelecek rapor ve soruşturma sonrası kesinleşeceği bildirildi.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?