Battalgazi Belediyesi Halk Günü Yapıldı

Malatya Merkez Battalgazi Belediyesi Düzenli Olarak Yaptığı Halk Günü Programını Gerçekleştirdi. Vatandaşlar İş ve Yardım Taleplerini Başkan Gürkan’a İletti. Battalgazi Belediyesi tarafından...

Battalgazi Belediyesi Halk Günü Yapıldı

  Malatya Merkez Belediyesi Düzenli Olarak Yaptığı Programını Gerçekleştirdi. Vatandaşlar İş ve Yardım Taleplerini Başkan Gürkan’a İletti.

  Battalgazi Belediyesi tarafından düzenlenen “Halk Günü” gerçekleştirildi. Halk Günü’nde, vatandaşlar ağırlıklı olarak iş ve yardım talebinde bulundu. Battalgazi Belediyesi tarafından Perşembe günü gerçekleştirilen Halk Günleri’nden biri daha gerçekleştirildi. Sabah saat 09.30-11.00 arasında gerçekleştirilen Halk Günü’ne, Battalgazi Belediye Başkanı , Başkan Yardımcıları Yaşar Karataş, Abdulvahap Şerefhanlı, Mustafa Sayın, belediye birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Halk Günü’nde vatandaşların sorunlarını Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan dinledi. Halk Günü’ne katılan vatandaşlar ağırlıklı olarak iş ve yardım talebinde bulundu. Başkan Gürkan ise, vatandaşların taleplerine yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade etti.

  Haber: / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?