Başkan Polat Yüreğimizi Ortaya Koymalıyız

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı uğur Polat, Yüreğimizi Ortaya Koymalıyız Dedi. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı uğur Polat, Başkan Yardımcıları, İŞGEM Genel Müdürü ve...

Başkan Polat Yüreğimizi Ortaya Koymalıyız

  Başkanı , Dedi.

  Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı uğur Polat, Başkan Yardımcıları, İŞGEM Genel Müdürü ve Birim Müdürleri ile İŞGEM salonunda yaptığı konuşmada “Yeni Türkiye ve Yeni Yeşilyurt için çalışırken yüreğimizi ortaya koymalıyız” dedi.

  Düzenli olarak her ay başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle toplantı yaptıklarını belirten Polat; “Yeni Yeşilyurt için oluşturduğumuz yönetim takımı ve tüm mesai arkadaşlarımız, halkımız tarafından bize verilen bu görevi yaparken mesai mefhumunu göz önünde bulundurmayacaktır. Çalışırken yüreğimizi ortaya koyacağız. Gece gündüz, tatil gibi bahaneler olmayacaktır. Bu emaneti hakkıyla en güzel şekilde yerine getireceğiz. Amacımız Yeni Yeşilyurt’u örnek bir belediye ve belediyecilik hizmeti veren yer yapmaktır. Bunu hepimiz hep birlikte gerçekleştireceğiz. Geçmişe değil, geleceğe bakacağız. Yapacağımız işlerde koordineli çalışacağız. Hizmet üretirken vatandaşın işini kolaylaştıracak imkânlar sunacağız. Kanun ve kurallara uygun hizmet üreteceğiz. Haksız kazanç sağlamaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Alacağımız kararlarda toplum menfaatlerini göz önünde tutarak, hizmetlerimizi üreteceğiz. Yapacağımız çalışmalar ile her zaman personelimizin başı dik olacak, kimseye boyun eğecek durumda olmayacaktır” dedi.

  Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Güner, Meltem Kavuk, Mehmet Çınar, Muammer Zafer, Haydar Şahin, İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Karaman ve birim müdürleri katıldı. Birim Müdürleri faaliyet alanları ile ilgili şu ana kadar yaptıkları ve yapacakları projelerle ilgili sunum yaptı.
  kaynak

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?