Başkan Gürkan Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı ziyaret etti. Başkan Gürkan, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı ve başarılı...

Başkan Gürkan Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

  , Malatya İl Müdürü ’yı ziyaret etti.

  Başkan Gürkan, yeni - yılının hayırlı ve başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette konuşan Başkan Selahattin Gürkan, geçtiğimiz aylarda göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya “hayırlı olsun” dileklerini ileterek, yeni eğitim-öğretim yılında eğitim camiasına başarılar diledi.

  Başkan Gürkan, “müz 3 aydır Malatya’da görev yapıyor. Bu süre içinde hayırlı olsun ziyaretine gelemedik. Bugün eğitim-öğretim yılının açılması sebebiyle bugün müdürümüzü ziyarete geldik.

  Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Başkan Gürkan, Malatya için büyük önem taşıyan ve bir Malatya projesi olan “Yeşil Alan” projesine de değinerek, “ Yerel yöneticiler olarak müdürümüzle birilikte ortak çalışma yaparak şehrimizi çağdaş ve modern bir şehir yapma gayreti içinde olacağız.

  Ayrıca müdürümüzle daha farklı bir çalışma içerisinde olacağız. Yeşil Alan Projesi’nde yeni okullar, modern okullar yaparak milli eğitime ait olan okulları Yeşil Alan Projesi olarak el ele değerlendireceğimizden eminim” dedi.

  Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Gürkan’ın eğitimci olmasının Malatya eğitim camiası için bir avantaj olduğunu söyledi.

  Tatlı, “Başkanımızın ziyaretinden dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Başkanımızın eğitimden gelen bir isim olması bizim için ayrı bir önem arz etmektedir. Eğitim sadece Milli eğitimin sınırları içinde olan bir olgu değildir. Toplumun tüm kesimlerinin içinde olması gerekir. Özellikle yerel yönetimlerin eğitim konusunda hassasiyetleri gerekmektedir” diye konuştu.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?