Barun Sobti Kimdir Bir Garip Aşk Dizisine Konuk Oluyor Kanal 7 İzle – Hanak Son Dakika

Barun Sobti Kimdir Bir Garip Aşk Dizisine Konuk Oluyor Kanal 7 İzle – Hanak Son Dakika

Barun Sobti Kimdir Bir Garip Aşk Dizisine Konuk Oluyor Kanal 7 İzle Ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin ve oyuncunun hayranları Barun Sobti ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın yıldızı Barun Sobti 29 Şubat’ta Kanal 7 Medya Grubu’nu ziyaret edecek. Türkiye’de yayınlandığı ilk günden beri aldığı reytinglerle dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Bir Garip Aşk dizisinin yıldızı Barun Sobti, Kanal 7 Medya Grubu aracılığı ile Türk hayranlarıyla buluşacak. Kanal 7 sosyal medya hesapları üzerinde gerçekleşecek katılım sonrası yapılacak çekiliş ile belirlenecek 40 şanslı hayranı Barun Sobti ile tanışma şansını yakalayacak.

Bir Garip Aşk’ın sevilen oyuncusu Barun Sobti’nin Kanal 7 Medya Grubu’na gerçekleştireceği ziyaret aynı zamanda bir Bollywood yıldızının Türk hayranları ile buluşmak için gerçekleştirdiği ilk ziyaret olma özelliğini de taşıyor.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 16.00’da yeni bölümleri, saat 11:50’de ise tekrar bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında.

Etiketler: Paylaş twetle g+ paylaş yorum A-A+ Yazdır

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ