Azar Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Azar görüntülü sohbet programı günümüz internet dünyasında hızla popülerlik kazanan ve 150 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bir sohbet uygulamasıdır. Bu Program...

Azar Nedir ve Nasıl Kullanılır?

  Azar görüntülü sohbet programı günümüz internet dünyasında hızla popülerlik kazanan ve 150 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bir sohbet uygulamasıdır. Bu Program Türkiye’de 20 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olup, keyifli ve kaliteli dostluklarla zaman geçirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış ve de dünyanın her bir köşesinde yaşayan kullanıcıyla eşleşme ve dostluk kurmanız adına gerekli olan bütün alt yapıyı kullanıcılarına sunan sohbet programıdır.

  görüntülü sohbet uygulamasıİndirilmesinin ücretsiz olması gizlilik politikasına bağlı olarak güvenilir bir alan içerisinde görüntülü konuşma gerçekleştirmenize olanak sağlayan Azar görüntülü sohbet uygulaması kullanıcılarının yeni kişilerle tanışmasını kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

  Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması Nedir?

  Azar görüntülü sohbet uygulaması dünyada 150 milyon indirilme sayısı sayesinde kullanıcılarının bu kullanıcılar ile kriterlere ve de seçimlere uygun olacak şekilde eşleştirme gerçekleştiren, gizliliğe özen gösteren ve üniversiteli gençler arasında popüler bir uygulamadır.

  Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  1. Uygulamayı aktif bir şekilde kullanmak için ilk olarak Google Play veya App Store üzerinden Azar chat’i indirilmelidir.

  2. Uygulamayı cihaz içerisine indirdikten sonra indirilen uygulamayı çalıştırın ve de programa kayıt olmak istediğiniz mail adresini ya da sosyal medya uygulamasına ait olan hesabınızı seçin.

  3. sonraki aşamada istenen bilgileri doğru bir şekilde girin ve de rahatça uygulamaya bağlanın.

  Azar Sohbet Uygulamasının Kullanıcılarına Avantajları Nelerdir?

  Azar sohbet uygulamasının çok sayıda kullanım avantajı bulunmakta olan bir sohbet uygulamasıdır. Uygulamanın kullanıcılarına sunduğu avantajlar ise şu şekildedir;

  · Anında çeviri desteği- Google translate sayesinde kesintisiz iletişim imkânı,

  · Sınırsız sayıda kullanıcı ile eşleşme imkânı,

  · Kullanıcılarına ücretsiz kullanım imkânı,

  · Azar web sürümü imkânı,

  · Ücretsiz görüntülü sohbet imkânı,

  · Türkiye’den 20milyondan fazla indirilme sayısı,

  · Kullanıcıların gerçekleştirdiği eşleşmeler için ülke ve cinsiyet seçebilme imkânı,

  · Sticker, filtre, kostüm vb özelliklere sahip olması,

  · Uluslararası platformda kullanıcılarla kesintisiz görüntülü sohbet imkânı,

  · Dünyada 150 milyonun indirilme sayısı.

  VIP Üyelik Fırsatı

  VIP üyelik fırsatı ile Azar görüntülü sohbet programının kullanıcılarına sunduğu ekstra özelliklerden yararlanabilir, görüntülü konuşma ve yeni dostlar edinmenin keyfini çıkartabilirsiniz. VIP üyelik imkânı uygulamayı aktif bir şekilde kullanmak adına şart olmasa da, uygulamayı çok daha etkin ve reklamsız bir şekilde kullanmak adına gerekli bir üyeliktir. VIP üyelik sahibi olan kullanıcı; kullanıcı adını istediği gibi değiştirebilir, ikinci kamera olan arka kamerayı kullanabilir, VIP rozete sahip olabilir ve bölge tercihlerini istediği şekil ve zamanda değiştirebilir.

  Kullanıcıları İsteğinize Uygun Şekilde Filtreleyin

  Azar görüntülü sohbet uygulamasında gerçekleşen eşleştirmeler tamamıyla rastgele yapıldığı için istediğiniz özelliklere sahip olan kullanıcılarla görüntülü sohbet gerçekleştirebilmek için filtreleme kullanmanız gerekmektedir. Filtreleme içerisinde arkadaş seçeneğinizi ülke veya cinsiyet gibi özelliklere göre belirleyebilirsiniz. Bu kriterleri belirlemek kullanıcılar arasında kalıcı dostluklar sağlayacak ve de uygulamayı çok daha verimli bir şekilde kullanmanıza imkân sağlayacaktır. Konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Azar wordpress sitesini okuyabilirsiniz.

  *Tanıtıcı Reklam

   

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?