Arapgir’e Hizmet Etmeye Çalışacağız

Malatya Arapgir İlçesinin Yeni Kaymakamı Tekin Erdemir ve Arapgir İlçe Daire Amirleri Toplantı Yaptı. Yapılan Toplantıda Konuşan İlçe Kaymakamı Tekin Erdemir, “Bu...

Arapgir’e Hizmet Etmeye Çalışacağız

  Malatya İlçesinin Yeni Kaymakamı ve Arapgir İlçe Daire Amirleri Toplantı Yaptı.

  Yapılan Toplantıda Konuşan İlçe Kaymakamı Tekin Erdemir, “Bu güzel ilçemize hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu ve ağır bir sorumluluk gerektirdiğini öncelikle belirtmek isterim.

  Toplumda huzur ve güvenin sağlanması, eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, şehit ve gazi ailelerine, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlara, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engellilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, halkın yaşam kalitesinin artırılması en çok üzerinde duracağım ve destekleyeceğim konulardır.

  lığım süresince, adalet, tarafsızlık, sevgi ve hoşgörü içerisinde görev yapma bilinci ve gayretiyle hizmet edeceğim. Mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı yürütürken kanun ve hukuk çerçevesinde; problemlerin çözülmesine, görevin ve işin hakkının verilmesine, karşılıklı saygı, işbirliği ve uyum içerisinde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini çağdaş niteliklerde sunulması ve vatandaşlarımızın buna kolay ve çabuk bir şekilde erişmesi yönündeki çalışmalara gayret gösterilecektir” Dedi.

  “İlçemizin daha ileri bir noktaya götürülebilmesi için; saygıdeğer Arapgirlilerin, belediye başkanımızın, siyasi parti temsilcilerinin ve meclis üyelerimizin, muhtarlarımızın, sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan mesai arkadaşlarımın, katkı ve desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine olan inancım tamdır.

  Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle güzel bir ekip olarak Arapgir’e en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız” diyen Yeni Kaymakam Tekin Erdemir, “Bu vesile ile Arapgir halkını, kurum ve kuruluşlarımızda çalışan siz değerli çalışma arkadaşlarımı sevgi ile selamlıyorum” Diyerek konuşmasını tamamladı.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?