Ankara’nın en yerel haber sitesi sizlerle

Yerel haberler Türkiye’nin 81 ilinden herhangi bir ilinin yoğun ve güncel gündemini konu alan haber sitelerine ve yazılı görsel basına verilen isimdir....

Ankara’nın en yerel haber sitesi sizlerle

  Yerel haberler Türkiye’nin 81 ilinden herhangi bir ilinin yoğun ve güncel gündemini konu alan haber sitelerine ve yazılı görsel basına verilen isimdir. Ankara’nın yerel haber sitesi ise Ankara haberleri adresidir.Açıköğretim Sınavları Ne Zaman?2016 Açıköğretim Fakültesi Sınav Tarihleri -AÖF Haberleri

  sitesi Ankara’nın en yoğun ve güncel gündemini yakından takip ederek en doğru bilgileri Ankaralı vatandaşlara en hızlı şekilde ulaştıran bir haber sitesidir. Yaklaşık 8 ay önce ankara haber olarak kurularak kısa sürede büyük bir atılımla gelişim gösteren Ankara haber sitemiz az bir sürede rakiplerini kıskandırır seviyelere gelerek büyük bir başarı örneği olmuştur. Ankara’da her ilçede bulunan muhabirleri yerel bölgelerden getirdikleri haberleri en hızlı şekilde sitemiz üzerinden Ankaralı okurlarımıza ulaştırmaktadır.

  İnsanları doğal olarak etrafındaki gelişmeleri takip ederek çevrelerinde neler oldu bitti bilmek ister. Bu isteğin bir gereği olarak da basın ve yayın organları meydana çıkmıştır. Tarihte ilk olarak günlük olarak yayınlanan gazeteler ortaya çıkmıştır. Daha sonra ise haftalık ve aylık periyotlarda olmak üzere dergiler matbaalarda basılmaya başlanmıştır. Fakat günümüzde teknolojinin de gelişmesi sonucunda internet üzerinden al haberi alışkanlığı artarak dergi ve gazete gibi alışkanlıklar artık yavaş yavaş son bulmuştur.

  Sırasıyla haber sitesinde yer alan haber kategorilerinden bahsetmek isterim; Bildiğiniz üzere sitemiz bir yerel haber sitesidir. Ankara yerel haber içerikli olan sitemiz Ankara’dan güncel haberleri okurlara aktarmaktadır. “Ankara” isimli kategorimizde sadece ilimiz ve ilçeleri ile ilgili haberler yer alır. İlimizden son dakika haberleri anında ve en hızlı şekilde okurlarımıza aktarmaktayız. Sonraki kategorimiz ise “güncel” isimli bölümdür. Burada da Türkiye gündeminde yer alan güncel haberlerin en hızlı ve anlık olarak okurlara aktarıldığı yerdir. “Siyaset” kategorimizde ise Türkiye’de bulunan siyasi partiler ile ilgili haberleri hızlı olarak sizlere iletmekteyiz. Ekonomi alanında ekonomide meydana gelen gelişmeleri sizlere ulaştırmaktayız. Eğitim haberleri kategorisi de adından da anlaşılacağı üzere ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye giden öğrencileri ilgilendiren haberlerin yer aldığı bölüm. ÖSYM hakkında bütün gelişmeler burada yer alıyor.

  Sizleri de bu nadide yerel haber sitemize bekliyor olacağız. Sadece Google aramadan değil sık kullanılanlara ekleyerek her gün http://www.ankarahaberleri06.com sitemizde sizler ağırlamaktan gurur duyarız.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?