Ankara Kursları 3Bilgi Eğitim Kurumları

Ülkemizdeki işsizliğin önüne geçmek adına hem kamu hem de özel sektör yoğun eğitim çalışmaları yapmaktadır. Mesleki Eğitimler alanında kamu aracılığı ile Halk...

Ankara Kursları 3Bilgi Eğitim Kurumları

  Ülkemizdeki işsizliğin önüne geçmek adına hem kamu hem de özel sektör yoğun eğitim çalışmaları yapmaktadır. Mesleki Eğitimler alanında kamu aracılığı ile Halk Eğitim Merkezleri, Çıraklık Eğitim Merkezleri ve Belediyeler çeşitli eğitimler vermektedir. Bunun yanın3bilgi-bilgisayar-ankarada Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak özel eğitim veren kurumlar da vardır. Ankara’da en çok tercih edilen Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumu 3Bilgi’dir. 3Bilgi Eğitim Kurumları’ndan aşağıda kısaca açıkladığımız eğitimleri profesyonel olarak alabilirsiniz.

  İşaret Dili Kursu Ankara’da 3Bilgi’de veriliyor
  İşaret Dili Kursu Ankara denilince ilk akla gelen kurum 3Bilgi’dir. MEB onaylı sertifika ile birlikte 120 saatlik işaret dili kursu ya da 200 saatlik işaret dili tercümanlığı ve öğreticiliği kursu 3Bilgi Eğitim Kurumları tarafından verilmektedir. Ücretsiz kitaplarında verildiği eğitimler hafta içi akşam ya da hafta sonu gündüz olarak yapılmaktadır. Eğitim sonunda işaret dilini öğrenen öğrenciler MEB’in yaptığı sınava katılarak Türkiye’de her yerde kabul edilen sertifika sahibi olurlar. İşaret Dili öğreticiliği ve tercümanlığı sertifikası alanlar ayrıca kamu da KPSS şartı gerekmeksizin mülakat ile memur olma fırsatı yakalayabilmektedir.

  Arapça Kursu Ankara
  Arapça Kursu Ankara’da Necatibey Cad. No:15 Kat:2 adresinde 3Bilgi’de yapılmaktadır. Bir lisan bir insan özdeyişi ile yola çıkarsak dil öğrenmenin çok önemli olduğunu net bir şekilde kavramış oluruz. Son yıllarda Arap ülkeleri ile artan ticaret hacmimizle doğru orantılı olarak Arapça dilinin de önemi artmıştır. Ayrıca Arapça Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerim’in dilidir. Arapça dilini öğrenerek sizlerde kendinize ciddi katkı sağlayabilirsiniz. Arapça Kursu 4 seviyeden oluşmaktadır. Bunlar: Arapça Giriş, Arapça Başlangıç, Arapça Orta ve Arapça İleri seviye’dir. Öğrenciler isterse en baştan isterse de seviye tespit sınavına katılarak seviyelerine göre gruplara başlayabilir.

  Bilgisayar Kursu Ankara
  3Bilgi Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet vermektedir. Eğitim verdiği alanlar arasında Bilgisayar Kursu da vardır. Bilgisayar Kursu alanında tüm eğitimlerin düzenlendiği kurumda öğrenciye özel ders planlaması yapılmaktadır. Bilgisayar İşletmenlik, Programcılık, Grafik Tasarım, Web tasarım, Autocad, 3D’s Max, Bilgisayarlı Muhasebe ve On Parmak F Klavye gibi eğitimlerin verildiği kurum hafta içi her gün sabah 9:00 akşam 21:00 arası öğrencilerine hizmet vermektedir. Hafta sonu ise 09:00-19:00 saatleri arasında eğitim düzenlenen kurum lokasyon açısından tüm ulaşım araçlarına yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?