Android Telefonlar İçin Google Play Uygulamasını Ücretsiz İndir – Google Haberleri

Android akıllı telefon kullanıcıları için Google tarafından geliştirilen, Google Play Store İndirmek için ilk olarak gmail hesabınızın olması gerekmektedir.6 Şubat Cumartesi günü...

Android Telefonlar İçin Google Play Uygulamasını Ücretsiz İndir – Google Haberleri

  Android akıllı telefon kullanıcıları için tarafından geliştirilen, Play Store İndirmek için ilk olarak hesabınızın olması gerekmektedir.google-play-indir6 Şubat Cumartesi günü yazılan bu teknoloji yazımız için öncelikle gmail.com adresinden bir adet mail hesabı oluştuyoruz.Ardından  https://play.google.com adresine giriş yaparak Store uygulamasını aratarak , yükle butonuna basıp yüklüyoruz.

  Google haricinde hiçbir sunucunda Google Play Store uygulamasını güncellemeyin veya yüklemeyin.Bir çok hacker tarafından sahte uygulamalar ile kişisel bilgileriniz ve banka hesaplarınız tehlike altına girmektedir.

  Google Play uygulamasını neden yüklemeliyim?

  Android işletim sistemin yaratıcısı olan Google kullanıcılara ücretsiz uygulama, program ve oyunlar sunmak için bu uygulamayı sadece kendi güvenilir programları size listeler.

  Play Store Ücretlimi?

  Play store ücretsiz bir uygulamadır ancak havuzda bulunan bazı program ve oyunlar ücreti ile alınabilmektedir.Uygulama satın alma yolları ise, kredi kartı yada paypal yöntemleridir.

  Direk olarak Google Play Store indirmek için tıklayınız.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?