Altın Bileklik Seçmenin İncelikleri

Göz kamaştıran bir duruşa sahip olan altın artık her türlü aksesuarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Ancak altının en çok bileklik modellerinde estetik güzelliğini...

Altın Bileklik Seçmenin İncelikleri

  Göz kamaştıran bir duruşa sahip olan altın artık her türlü aksesuarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Ancak altının en çok bileklik modellerinde estetik güzelliğini sergilediğini söylemek mümkün olabilir. Birbirinden şık altın bileklik modelleri zarafetine düşkün olan kadınların öncelikli seçimi oluyor. Beyaz, sarı ya da kırmızı altın kullanılarak bir tasarım harikasına dönüşen bileklikler kombin şeklinde de tercih edilebiliyor.

  bileklik-altinBirkaç farklı bileklik modelini bir arada kullanmak, son yılların trendleri arasında yer alıyor. Dolayısıyla altın bileklik modellerinde artık sadelik daha fazla ön plana çıktı! Kombin yapılarak kullanılabilmesi için bilekliklerin sade bir görünüme sahip olması gerekiyor. Bu sayede çok daha uyumlu bir görünüm kazanabiliyorlar. Ancak elbette seçenekler sadece sade görünümlü bilekliklerden ibaret değil.

  Beyaz Altın Bileklik Modelleri

  Parlak taşlarla hatta pırlantalarla süslenerek bambaşka bir görünüm kazandırılmış olan bileklik modellerinin de bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Uzun yıllar altın aksesuarlarda tek rengin tercih edildiği biliniyor. Ancak artık beyaz altın ve sarı altın tasarımlar bir arada kullanılmaya başlandı. Dolayısıylaaltın bileklik modelleri arasından seçim yaparken, farklı renkte bileklikleri bir arada değerlendirmek mümkün olabiliyor.

  Söz konusu bileklik olduğunda işçilik büyük önem kazanıyor. Kolyeden ya da altın küpeden çok daha fazla göz önünde olan altın bileklik modelleri kaliteli bir işçilik ile buluştuğunda, estetik güzelliği de daha belirgin olabiliyor. Bu yüzden bilekliklerin sadece modeline, duruşuna, kaç ayar altından hazırlandığına değil, işçiliğine de dikkat etmek gerekiyor.

  Altın Bilekliklerde İşçilik Kalitesi Önemli!

  Türkiye’de altın tasarımlarda kaliteli işçilik dendiğinde akla ilk gelen Myra Gold oluyor. Son derece şık ve bir o kadar da etkileyici tasarımlar hazırlayan, kadınların her daim yakın markajda tuttuğu Myra Gold özellikle bileklik tasarımlarında kusursuz bir işçilik örneği sergiliyor. Bu nedenle satın alınan bir tasarım uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

  Özellikle günlük hayatta kullanmak için bir bileklik modeli arıyorsanız, kopması, deforme olması gibi sorunlar yaşamamak için siz de Myra Gold web adresinde bulunan modellerden birini seçin. Oldukça geniş bir model seçeneği sunduğu için, internet adresinde aradığınız tasarımı da kısa sürede bulabilirsiniz.

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?