Alkol Alan 2 Kişi Silahla Ateş Açtı

Malatya’da gece geç saatlerde alkol alan 2 kişi Yamaç mahallesinde pompalı silahla ateş açarak 14 yaşındaki çocuğu yaraladı. Malatya’nın Yamaç mahallesinde gece...

Alkol Alan 2 Kişi Silahla Ateş Açtı

  Malatya’da gece geç saatlerde alkol alan 2 kişi Yamaç mahallesinde pompalı silahla ateş açarak 14 yaşındaki çocuğu yaraladı.

  Malatya’nın Yamaç mahallesinde gece 10 buçuk civarı iki kişinin arabalarında alkol aldıklarını gören mahalle sakini şahısları alkol içmemeleri konusunda uyardı. Uyarı sonrasında araçları ile olay yerinden ayrılan şahıslar daha sonra geri gelerek yanlarında getirdikleri pompalı tüfekle binaya ateş açtı. Alkol alan 2 kişinin pompalı ile açmış olduğu ateşte binanın önünde bulunan 14 yaşındaki Ahmet T. vücut ve kafasına gelen saçmalarla yaralandı.

  Kafasından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan 14 yaşındaki Ahmet T. ambulansla Turgut Özal Tıp Merkezine kaldırılarak tedavi altına alındı.

  Alkol alan şahıslar tüfekle ateş açmaları sonucu yaralanan çocuğu gördükten sonra olay yerine geldikleri araç ile kaçarak uzaklaştılar.

  Olay sonrasında Yamaç mahallesine gelen polis ekipleri eşkal ve aracın plakasını öğrenerek şahısların peşlerine düştü. Polis ekipleri yapmış oldukları çalışmalar sonucu şüphelileri yakalayarak tutukladılar.

  Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?