AKPARTİ Malatya Mitingi 28 MAYIS

28 Mayıs tarihinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu zorlu 7 Haziran öncesi Malatya‘da miting gerçekleştirecek.Malatya’da AK Parti’ye destekin düştüğü aşikar.Başbakan Davutoğlu yarınki konuşmasında şu...

AKPARTİ Malatya Mitingi 28 MAYIS

  28 Mayıs tarihinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu zorlu 7 Haziran öncesi Malatya‘da miting gerçekleştirecek.Malatya’da AK Parti’ye destekin düştüğü aşikar.Başbakan Davutoğlu yarınki konuşmasında şu konuları değineceği tahmin ediliyor.

  Malatya’da Kayısı’sı donan çiftçiye söz veriyoruz, Zararınızı karşılayacağız.

  Ak Parti için MALATYA çok önemli bir şehir haydi MALATYA 6’da 6 yapalım.

  Öznur Çalık ile samimi olduğunundan dolayı sahneye ilk önce ÇALIK’ı çağırıp.SİZLERİ ANKARA’DA EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETTİ.

  Malatya’ya 150 Milyon TL yatırım yaptık.

  Duble YOL yaptık.

  Malatya’da işsizlik azaldı.

  HDP’ye ağır şekilde yüklenmesi bekleniyor.

  Miting Öncesi Çalışmalar Nasıl Yapılıyor?

  Belediye Başkanı Ahmet Çakır belediye başkanlığını unutup siyasi parti başkanı gibi sokaklarda mitinge adam topluyor.Bu şekilde dolaşması AKPARTİ tabanını bile rahatsız etmeye başladı.

  Halk Ahmet Çakır’a “Bırak bu işleri belediye başkanlığı yap” şeklinde sözel atışmalar yaşandı.

  AK PARTİ İL BAŞKANI HAKAN KAHTALI:Başarısızlığını örtmek için Ahmet Çakır’ı yanından ayırmıyor.

  VATANDAŞLARA TOPLU SMS ATILDI

  Mitinge katılım önemlidir aileleriniz ile beraber gelin.Yazan mesajlar bir çok malatyalı’nın telefonuna mesaj olarak gönderildi.

  TAŞIMA MİTİNG YAPILACAK

  AkParti Malatya merkezden eskiye göre katılımın %30 düşeceğini iyi bildiklerinden dolayı, tüm ilçelerden ücretsiz otobüs kaldıracak.

  AKÇADAĞ’dan bir otobüs adam TOPLAYAMADILAR

  Akçadağ’da çok sert tepkiler ile karşılanan AKPARTİ teşkilatı zor duruma düştü.Eski AKPARTİ il başkanı MÜNİR DOĞAN ÖLMEZTOPRAK’ı desteklediğini duyurduktan sonra bir darbe daha aldılar.

  HALK ÇAKMA ADAYLARA TEPKİLİ

  AkParti’li seçmenlere neden mitinge gitmeyeceklerini sorduğumuzda: “Bizim irademizi görmezden geldiler bakın ADALET VE KALKINMA PARTİSİYDİK ama ADALET olmazsa bu parti biter bu seçimde sandığa gitmeyeceğiz en büyük tepkimiz bu şekilde olacak” sözlerini kullandılar.

  SONDAKİKA44 olarak yarın miting alanında haber ve röportajlar ile sizlerin yanında olacağız.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. muhsin dedi ki:

   bu duruma göre akp 2 veya 3 çıkarır

  2. ahmet ak dedi ki:

   sayın ahmet çakır bey sen çok saf birisin saf olazsan şu malatyayı kayserilerle doldurmazsın yazık bakın unutmayın size yanlış bilgi veriliyor mamlatyalı sana küsüyor farkında değilsin bunlar gelip geçici onun için b,ir an evvel toparlan